Reklama

Siły zbrojne

Biatlon czołgowy bez niespodzianki – wygrali oczywiście Rosjanie

Biatlon czołgowy pod Moskwą wygrali Rosjanie – fot. http://мультимедиа.минобороны.рф
Biatlon czołgowy pod Moskwą wygrali Rosjanie – fot. http://мультимедиа.минобороны.рф

Rosjanie zajęli pierwsze i drugie miejsce indywidualnie oraz pierwsze zespołowo w zorganizowanym na poligonie Ałabino pod Moskwą biatlonie czołgowym.

Trzecie miejsce indywidualnie zajęła załoga Kazachstanu natomiast drużynowo: drugie miejsce zajęła Armenia, a trzecie Chiny.

Nagrody wręczał osobiście minister obrony Rosji Siergiej Szojgu.

Reklama

Komentarze (10)

 1. bubu

  hehe wygrali bo mieli najnowszy model czołgu. inny niż reszta matołków to jest właśnie równość ruskich ,kłamcy

  1. observer

   Jełopie jeden wszycy używali tam tego samego modelu czołgu

 2. rebeliant80

  Nic nie stało na przeszkodzie, aby do walki stanęła polska załoga i wygrała te zawody

  1. szyszka

   ale po co? wojsko to nie zabawa to pelna odpowiedzialnosc i poswiecenie a nie jakies tam zawody

 3. teddy

  A dlaczego NATO tam nie było ? Co bali się "siary" gdyby im Ruscy dokopali na T90 ? Ale żolnierze ponoć powinni być odważni ... NATO jest mocne w gębie.

  1. szyszka

   tak boimy sie ruskich i jestesmy w nato a wy co swoich forow nie macie bo pisac nie umiecie czy moze czytac ni kazdy potrafi i dlatego tu sie udzielasz?

 4. Strzelec

  Warto wspomnieć o udziale w tych zawodach czołgu(?) - no może załogi czołgu,Wenezueli,

 5. T.M.

  filmy z tego oczywiście jest na yt

 6. Bolek

  Kto kiedykolwiek organizował zawody użyteczno - bojowe wie, że wygrywa ten kto je organizuje. Po prostu tak jest i koniec!

 7. Arek

  Widze, ze chłopaki zapatrzyli się na podobne zawody organizowane przez NATO. Ciekawe jak duże różnice były w punktacji pomiędzy załogami z poszczególnych krajów uczestniczących w zawodach? Przy okazji promocja sprzętu dla potencjalnych klientów. Dziwne , że w zawodach nie brali udziału Białorusini oraz Hindusi (przynajmniej ja nie znalazłem informacji o tym).

 8. Biskup

  Teoche nie rozumiem tego zdziwienia i drwin - Leopardy tez maja swoje zawody (notabene nasi na starych A4 calkiem dobrze radzili sobie, wygrywali nawet) a w Rosji sa na kazdy typ czolgu - mozna przyjechac ze swoim. Dla mnie zdziwieniem jest bardzo slaby wystep Bialorusinow i barszo mocny Kazachow - w obu przypadkach 2 rok z rzędu.

 9. Wojtek

  Jaki kraj taka olimpiada, brak słów ruskie to idioci !

  1. Nowa Prawica UPR

   Wolę takie zawody niż parady dewiantów. A Rosjanie widać wygrali zasłużenie - reguły były jasne. Inni mogli jeździć czołgiem szybciej od Rosjan i celniej od nich strzelać ale widocznie nie potrafili. Na zawodach olimpijskich Rosjanie też często lepiej strzelają od konkurencji - olimpiady też są wobec tego "ustawione"?

 10. gell

  Oni już sami nie widzą czy olimpiada ma być wojenna czy ludzka. W 2018 wszystkie kraje też mają przyjechać czołgami ? bo może o taką olimpiadę im chodzi teraz...

  1. Nowa Prawica UPR

   Greckie olimpiady to były takie sporty jak np. pankration (rękawice nabijane kolcami i 3 zasady: nie wolno wybijać oczu, gryźć i atakować genitaliów a reszta dozwolona), rzut oszczepem, biegi w rynsztunku bojowym i jak najbardziej były to zawody mające odzwierciedlać walkę na wojnie.

Reklama