Reklama

Siły zbrojne

2 Regionalna Baza Logistyczna zamawia samochody cywilne

Fot. Opel
Fot. Opel

2 Regionalna Baza Logistyczna opublikowali ogłoszenie o zamówieniu samochodów osobowych o podwyższonym standardzie wyposażenia.

Reklama

Wojna na Ukrainie - raport specjalny Defence24.pl >

Reklama

Przedmiotem rozpoczętego na początku lipca przez 2 Regionalna Baza Logistyczna postępowania jest dostawa samochodów osobowych o podwyższonym standardzie wyposażenia w ilości 2 szt. (w tym: zamówienie gwarantowane 1 szt., zamówienie opcjonalne 1 szt.). Zamawiający wymaga, aby zamówienie zostało wykonane w terminie dnia 30.11.2022 r. Zamówienie publiczne zostanie udzielone w trybie przetargu nieograniczonego. Zamawiający wymaga wniesienia wadium w wysokości - 6 000,00 zł. W postępowaniu nie ma szczegółów jaki pojazd jest preferowany.

Czytaj też

W opisie kryteriów, zaznacza się, że moc silnika ma wynosić 103 kW. Wykonawca ma udzielić gwarancji ogólnej na wszystkie elementy pojazdu bez limitu przebiegu kilometrów, które nie podlegają normalnemu zużyciu w czasie eksploatacji. W wyposażeniu w opcjonalnym daje się możliwość, które będzie punktowane by pojazd posiadał fabryczną nawigację.

Reklama
Reklama

Komentarze (1)

  1. Jerzy

    Moc silnika ma wynosić równo 103 KW? - poważnie ogranicza to liczbę oferentów, domyślam się, że w powiązaniu z pozostałymi warunkami technicznymi opisanymi w przetargu, oznacza to, że istnieje tylko jeden model, który je spełnia.

    1. Chyżwar

      No poparz. Czyli zupełnie tak, jak kiedyś z Caracalami.

Reklama