Reklama

Przemysł Zbrojeniowy

PCO pokazuje Rubiny, Szafiry i Kolibry

  • Fot. Dmitriy Pichugin/wikipedia
    Fot. Dmitriy Pichugin/wikipedia
  • Samolot pokładowy J-15. Fot. Shenyang.
    Samolot pokładowy J-15. Fot. Shenyang.

PCO S.A. zaprezentowała w ciągu minionego miesiąca ofertę na Wystawie Przemysłu Obronnego IDEF w Turcji, na Targach Obronności i Przemysłu Obronnego IDET w Czechach oraz na pokazach Air Fair w Bydgoszczy. Spółka uczestniczyła także w XI Konferencji i Wystawie „Nowoczesne technologie dla bezpieczeństwa kraju i jego granic”, gdzie m.in. demonstrowano monokular noktowizyjny MU-3M Koliber.

W trakcie Międzynarodowych Targów Obronności i Technik Ochrony IDET w Brnie, odbywających się w dniach od 19 do 21 maja PCO S.A. zaprezentowała gogle noktowizyjne MU-3 „KOS” oraz zminiaturyzowany system MU-3M „KOLIBER”. Spółka demonstrowała podczas wystawy odbywającej się w Czechach także celownik termowizyjny SCT „RUBIN”, lotnicze gogle noktowizyjne PNL-3M „ORLIK” oraz Dzienny celownik modułowy DCM-1 „SZAFIR”. W targach wzięli udział wystawcy z około 30 krajów.

Z kolei podczas Międzynarodowej Wystawy Przemysłu Obronnego IDEF w Turcji spółka przedstawiła prezentacje multimedialne oraz filmy produktowe dotyczące oferty PCO S.A. W targach wzięło udział prawie 500 wystawców. PCO S.A. zapewnia, że stoisko cieszyło się znacznym zainteresowaniem zwiedzających targi.

Spółka wzięła również udział w XI Międzynarodowej Konferencji i Wystawie „Nowoczesne technologie dla bezpieczeństwa kraju i jego granic”, gdzie zademonstrowano monokular noktowizyjny MU-3M „KOLIBER” oraz zestaw Dzienny celownik modułowy DCM-1 „SZAFIR”. Wydarzenie miało miejsce w Warszawie 14 maja. 

PCO S.A. brała również udział w Air Fair 2015, które miały miejsce w Bydgoszczy od 29 do 30 maja. Spółka na wspólnym stanowisku przedsiębiorstw należących do Polskiej Grupy Zbrojeniowej prezentowała strzelecki celownik termowizyjny SCT „RUBIN”, system wyświetlania parametrów lotu SWPL „CYKLOP”, lotnicze gogle noktowizyjne PNL-3 „BIELIK” oraz zminiaturyzowane lotnicze gogle noktowizyjne PNL-3M „ORLIK”.

 

 

Reklama

Komentarze (1)

  1. ffj

    Sprzęty z PCO to dobry wybór, a obecne kamery termowizyjne to poziom wyżej niż to co jeździ na naszych Leopardach czy Rosomakach

Reklama