Reklama

Przemysł Zbrojeniowy

"Jesteśmy w stanie dostarczyć każdy okręt nawodny dla Marynarki Wojennej"

Fot. Defence24
Fot. Defence24

Bierzemy aktywny udział we wszelkiego typu dialogach technicznych, które są prowadzone przez Inspektorat Uzbrojenia. Naszą ambicją jest dostarczanie kolejnych okrętów. Jesteśmy świadomi tego, że jesteśmy w stanie dostarczyć każdy okręt nawodny dla Polskiej Marynarki Wojennej – zaprojektować go i dostarczyć. Dysponujemy bardzo dobrym biurem projektowym, ale również wieloletnim doświadczeniem - mówi Defence24 Dariusz Jaguszewski, członek zarządu do spraw handlowych Remontowa Shipbuilding S.A. 

Dariusz Jaguszewski mówi też o doświadczeniach Remontowa Holding z programów cywilnych i ich wykorzystaniu w projektach dla Marynarki Wojennej, jak i o możliwościach współpracy z innymi podmiotami przemysłu. 

Absolutnie nas to do tego predysponuje, również doświadczenie zdobyte w offshore, bardzo wymagającej gałęzi budownictwa okrętowego. Sprawia to, że bez żadnych problemów, kompleksów jesteśmy w stanie startować do tego typu projektów i chcielibyśmy w nich wziąć udział. Jesteśmy otwarci na współpracę z innymi podmiotami. Najlepszym przykładem tego jest właśnie Kormoran, powstały na zasadzie współpracy firm. W konsorcjum wspólnie z Centrum Techniki Morskiej i PGZ Stocznia Wojenna doprowadziliśmy do na pewno dużego wspólnego sukcesu 

Dariusz Jaguszewski, członek zarządu do spraw handlowych Remontowa Shipbuilding SA

 

Reklama

Komentarze

    Reklama