Reklama

Przemysł Zbrojeniowy

Eurosatory 2018: Polska optoelektronika wojskowa w Paryżu

M. DURA/DEFENCE24.PL.
M. DURA/DEFENCE24.PL.

PCO S.A. prezentuje swoje produkty na międzynarodowych targach Eurosatory 2018 w Paryżu. Firma prezentuje zarówno rozwiązania z oferty wyposażenia indywidualnego żołnierza, jak również z wyposażenia wozów bojowych.

Wśród wystawionych produktów na Eurosatorach 2018 znajdują się m.in.: Strzelecki Celownik Termowizyjny SCT Rubin, Dzienny Celownik Modułowy DCM-1 Szafir, Monokular Noktowizyjny MU-3M Koliber – obecnie jedno z najlżejszych urządzeń noktowizyjnych na świecie, Gogle Noktowizyjne MU-3ADM, Lornetka Termowizyjna NPL-1T Agat, Gogle Noktowizyjne PNL-2ADM Szpak, Lotnicze Gogle Noktowizyjne PNL-4 Orlik oraz Lotnicze Gogle Noktowizyjne do zastosowań cywilnych PNL-3M.

image
M. DURA/DEFENCE24.PL. 

PCO S.A. wystawia również System samoosłony pojazdu SSP-1 Obra-3, przeznaczony  do wykrywania opromieniowania pojazdów przez impulsowe dalmierze lub oświetlacze laserowe oraz Kamerę termowizyjną KLW-1 Asteria, przeznaczoną do systemów kierowania ogniem oraz systemów obserwacyjno-rozpoznawczych. Stoisko prezentujące produkty z oferty optoelektronicznej PCO S.A., należącej do Polskiej Grupy Zbrojeniowej S.A., znajduje się w Hali 5A.

image
M. DURA/DEFENCE24.PL.
image
M. DURA/DEFENCE24.PL.

Eurosatory to jedne z największych targów zbrojeniowych na świecie. Dla PCO S.A. jako producenta optoelektroniki wojskowej udział w paryskim wydarzeniu ma być szansą na pokazanie produktów szerokiemu kręgowi potencjalnych odbiorców i podjęcie rozmów handlowych. Udział w targach to dla PCO S.A. to więc przede wszystkim możliwość pokazania na dużą skalę wyrobów optoelektronicznych powstających w Polsce na potrzeby wojska i służb mundurowych.

Jeśli jesteś przedstawicielem wybranych instytucji zajmujących się bezpieczeństwem Państwa przysługuje Ci 100% zniżki!
Aby uzyskać zniżkę załóż darmowe konto w serwisie Defence24.pl używając służbowego adresu e-mail. Po jego potwierdzeniu, jeśli przysługuje Tobie zniżka, uzyskasz dostęp do wszystkich treści na platformie bezpłatnie.