• WIADOMOŚCI

Bezzałogowy T-72 do szturmowania miast

Autor. Defence24

Rosjanie od wielu lat pracują nad stworzeniem kilku rodzajów bezzałogowych platform na bazie wykorzystywanego już w wojsku sprzętu. Przykładem tego jest pogram prowadzony pod kierownictwem zakładów UralWagonZawod o kryptonimie Szturm. W ramach niego tworzony będzie bezzałogowy czołg na bazie T-72.

Audycja jest dostępna także w serwisie Spotify.

Reklama