Reklama

Polityka obronna

Twoje 1,5% podatku dla dzieci Bohaterów

Autor. Fundacja Dorastaj z Nami

Fundacja Dorastaj z Nami od ponad 12 lat pomaga dzieciom bohaterów poległych lub poszkodowanych na służbie. Tym razem prosi o przekazanie podatku w wysokości 1,5%, aby wesprzeć realizowaną pomoc.

Reklama

"Nie zwrócimy dzieciom Taty, ale wiemy jak ukoić ich ból i wiemy jak pomóc im bezpiecznie dorastać. Twoje 1,5 % dla podopiecznych Fundacji Dorastaj z Nami sprawi, że dzieci dotknięte taką tragedią dostaną opiekę - pomoc psychologiczną, finansowanie nauki, ale także poczucie, że życie ich rodziców poświęcone innym, zostało docenione." - opisuje na swojej stronie Fundacja Dorastaj z Nami, która od ponad 12 lat pomaga dzieciom bohaterów poległych lub poszkodowanych na służbie.

Reklama

Każdy z nas może wesprzeć działalność Fundacji przekazując podatek w wysokości 1,5%. Czekają na niego dzieci strażaków, żołnierzy, policjantów i ratowników górskich. Przekazanie 1,5% podatku jest bardzo łatwe. Wystarczy tylko wpisać nr KRS 0000361265 w swój PIT.

Autor. Fundacja Dorastaj z Nami

Fundacja Dorastaj z Nami to jedyna organizacja pozarządowa w Polsce, która od ponad 12 lat inspiruje różne grupy społeczne i biznesowe, aby działały razem na rzecz pomocy dzieciom poległych i poszkodowanych na służbie strażaków, ratowników górskich, żołnierzy, policjantów oraz pracowników ochrony zdrowia walczących z covid-19. Głównym celem działania Fundacji jest długotrwałe wspieranie dzieci w okresie ich edukacji, do 25 roku życia.

Reklama

Dzięki działalności Fundacji, dzieci otrzymują regularną, szeroko rozumianą pomoc edukacyjną, psychologiczną, wsparcie finansowe oraz przygotowanie do wejścia na rynek pracy. Od chwili powołania, Fundacja Dorastaj z Nami objęła opieką 305 dzieci. Misją Fundacji jest także budowanie etosu służb publicznych. Jako organizator wystaw, kampanii społecznych i debat, Fundacja przybliża społeczeństwu pracę ludzi, którzy poświęcają swoje życie służbie innym.

Więcej o Fundacji Dorastaj z Nami

Czytaj też

Reklama

Komentarze

    Reklama