Reklama

Polityka obronna

Bosak vs. Rozenek - Wyborcze starcie - debata Konfederacja - KO

debata, rozenek, bosak, wybory
Autor. Defence24.pl

Z jakim programem wyborczym dotyczącym bezpieczeństwa startuje Konfederacja Wolność i Niepodległość, a z jakim Koalicja Obywatelska? Kolejny odcinek cyklu Defence24, czyli „Wyborcze starcie. Debata o bezpieczeństwie Polski”. W drugiej debacie gościliśmy posła Krzysztofa Bosaka (Konfederacja), oraz Andrzeja Rozenka (KO). W debacie poruszono cztery główne zagadnienia w podziale na rundy wypowiedzi i replik. Runda 1 „Co z polską armią?” runda 2 - „Stosunek do imigracji” runda 3 - „Relacje Polski z Ukrainą” oraz runda 4 - „Jaka polityka wobec działań Rosji”.

Reklama
Reklama

Komentarze (2)

 1. Dario

  Każda osoba która złożyła przysięgę wojskową ma za zadanie bronić niepodległości i granic Polski. Powinna więc głosować na te partie które nie popierają demontażu barier ochronnych na granicy ani przenoszenia kompetencji państw członkowskich UE do Brukseli.

 2. Thorgal

  Wniosek: Trzeba przeprowadzić szeroko zakrojoną kampanię przeciwko Rosyjskim Oligarchom i ich fundacjom/firmom. Kampanię skuteczną aby w Europie zwykli ludzie mieli świadomość dlaczego prowadzona jest taka polityka i dlaczego UE stała się instytucją wykorzystywaną przez Niemiecko-Rosyjskie wpływy..Warto wydać trochę grosza na to.

  1. bezreklam

   Trzeba uważać też na inwigilację że strony USA. O tym się nie mówi ale wpływają na nasze rządy i podsychuja wszystkich ( od smartfonów po google czy FB) a także geberalow i prezdeta i mistrzów. Nie możemy być tak rozpracowania . Rosjanie przy nich to cienkie bolki

  2. Wuc Naczelny

   @Thorgal "rzeba przeprowadzić szeroko zakrojoną kampanię przeciwko Rosyjskim Oligarchom" Czyli jako rozwiązanie bieżącej wojny światowej proponujesz falę propagandy antyburżuazyjnej, by po chwili odkryć że wszyscy są ze sobą powiązani? I to jak mniemam przyniesie pokój? I żeby odkryć że cząścią burżuazji powiązaną z politykami i biznesem jest nasze wyżse dowództwo?

Reklama