Reklama

Geopolityka

GRU czy FSB? Były wiceszef SKW: Po śmierci Prigożyna zagotowało się na Kremlu

Autor. Telegram/social media Grupy Wagnera

W najnowszym odcinku „Skanera” Defence24 gościliśmy płk rezerwy Macieja Matysiaka, były wiceszefa Służby Kontrwywiadu Wojskowego, eksperta Fundacji Stratpoints, obecnie Akademia Nauk Stosowanych Gniezno. Czy Putin osłabnie po zabójstwie Prigożyna? Co dalej z Grupą Wagnera? Czy Prigożyn zbudował własny kontrwywiad? GRU czy FSB kto wygrywa na śmierci szefa Grupy Wagnera? - na te, oraz inne pytania znajdziecie odpowiedzi w najnowszym wywiadzie Defence24.pl.

Reklama
Reklama

Komentarze (4)

 1. Rusmongol

  On nie chce być w sytuacji, w której siedzi z zachodnimi przywódcami, a oni po prostu go oskarżają - oceniał sytuację były wiceminister spraw zagranicznych Rosji Andriej Fiodorow. ....... Agent kgb i zbrodniarz wymiękł. Nie będzie go na g20 w Indiach. Wysyła na wyszudzenie łgarowa.

  1. HataKumba

   Łgarow - dobre, dobre nie słyszałem 😀

 2. oko

  Czy ktokolwiek że specjalistów, lekarzy zachodnich widxial zwłoki Prigozyna , wykonał sekcje zwłok i zrobił badania genetyczne zwłok poza pseudofachowcami rosyjskich służb specjalnych ? Odpowiedź NIE ! To dlaczego wszyscy twierdzą, że Prigozyn nie żyje. Ja twierdzę, że się ukrywa . Już dzisiaj czytałem, że rodziny zmarłych mają wątpliwości.

 3. Dzejro

  Stratpoints? Te tuzy od Różańskiego?

 4. Sorien

  Według mnie ścieraja się ze sobą o władze dwie silne frakcje czemu silne nie będę się rozpisywał ale są na potwierdzenie argumenty . I według mnie dalej trwa pucz tylko ze nie ma czołgów ale będzie eliminacja pojedynczych ludzi - Szojgu Gierasimow pójdą na pierwszy strzał któryś z nich a po nich pewnie i będą na Putina polować. Porachunki mafijne mają to do siebie ze jak jedna strona zabija gruba rybę to druga strona nie jest dłużna. Problem w tym że ścierają się dwie frakcje prowojenne - z tym że Putina jest pro wojenna a prigozyna klub jest bardzo pro wojenny . Nie ma miejsca tam na pokojowców nie wspominając o demokratach

Reklama