Reklama

Geopolityka

CYBERSEC – największe w Europie Forum Cyberbezpieczeństwa

Ilustracja: CYBERSEC
Ilustracja: CYBERSEC

W dniach 28-29 września w Krakowie odbędzie się największa w Europie konferencja poświęcona zagadnieniom cyberbezpieczeństwa w ujęciu strategicznym, zorganizowana przy wsparciu NATO i Ministerstwa Spraw Wewnętrznych - Forum CYBERSEC. Patronem medialnym wydarzenia jest Defence24.pl.

Forum będzie poruszać kompleksową problematykę cyberbezpieczeństwa, a jego celem będzie wypracowanie efektywnych rozwiązań wzmacniających polityki zabezpieczeń tego rodzaju w Polsce, Europie oraz w ramach NATO. Uczestnicy będą również poruszać tematy związane  z zagrożeniami hybrydowymi, koniecznością nawiązania ściślejszej współpracy w dziedzinie cyberbezpieczeństwa w wymiarze transatlantyckim, zwłaszcza zwiększenia zaufania i wypracowania nowych jej zasad po ujawnieniu afery Snowdena i w obliczu nowych i rosnących zagrożeń europejskich.

Prelegentami forum będą między innymi minister obrony narodowej Tomasz Siemoniak, zastępca Sekretarza Generalnego NATO ds. Nowych Wyzwań Bezpieczeństwa Sorin Ducaru, szef BBN Paweł Soloch, minister administracji i cyfryzacji Andrzej Halicki, przedstawiciele biznesu i ambasadorowie Niemiec, Wielkiej Brytanii, Francji, Estonii i Ukrainy.

Ogółem w ramach forum wystąpi ponad 130 prelegentów z 20 krajów Europy i Stanów Zjednoczonych, wystąpienia, dyskusje i debaty panelowe będą odbywać się w ramach czterech uzupełniających się ścieżek tematycznych – Państwo, Wojsko, Przyszłość i Biznes.

Organizatorem forum jest Instytut Kościuszki, patronat medialny nad wydarzeniem sprawuje Defence24.pl.

Jeśli jesteś przedstawicielem wybranych instytucji zajmujących się bezpieczeństwem Państwa przysługuje Ci 100% zniżki!
Aby uzyskać zniżkę załóż darmowe konto w serwisie Defence24.pl używając służbowego adresu e-mail. Po jego potwierdzeniu, jeśli przysługuje Tobie zniżka, uzyskasz dostęp do wszystkich treści na platformie bezpłatnie.