Reklama

Defence24 TV - zobacz więcej

Rok totalnej agresji. Od Kijowa do Bachmutu i co dalej [DEBATA]

Autor. defence24

24 lutego 2022 roku Federacja Rosyjska uderzyła na terytorium Ukrainy. Mija rok wojny na pełną skalę. Co wiemy o armii rosyjskiej? Czego potrzebuje ukraiński żołnierz? Jak zmieniała się i zmienia sytuacja operacyjna na froncie? Na te oraz inne pytania w debacie Defence24.pl odpowiadali: gen. bryg. rez. Jarosław Kraszewski, dr Marek Kozubel, Juliusz Sabak. Prowadzący debaty: Michał Bruszewski.

Reklama

Wojna na Ukrainie - raport specjalny Defence24.pl

Reklama

Czytaj też

Reklama

Czytaj też

Czytaj też

Reklama

Komentarze (1)

  1. Gruders

    Przypadkiem ten "generał" nie opowiadał ostatnio w Zet bzdur nt. wyposażenia osobistego żołnierzy Wojska Polskiego? Jego wypowiedź stała się w Wojsku Polskim viralem. Taki to nam "fachowiec" się objawił. Hełmy typu Mich i celowniki Red dot z hologramem. Chyba jak sobie żołnierz kupi bo jak na razie nie ma nawet mundurów i butów. Nie mówiąc o porządnym szpeju (nie wliczając w to słynnych piórników Lubawy, których też NIE MA). A kiedy wejdzie słynny kamuflaż Bigos, mielący się w wojsku bodajże od 2013 r?Jak na razie nie widać i nie słychać. Z ruskich się śmiejemy a nie jest lepiej. Proponuję mniej PR i odklejenia od rzeczywistości a więcej roboty i konkretów. Jak na razie generalicja prowadzi wojny palcem na mapie i szykuje nam rzeź.

    1. Mama Leona

      Jak to mniej PR? Jak to więcej roboty? Łatwiej i opłacalniej picować i dąć w balon. A rzeź... hm, no generałowie z rodzinami i politycy z rodzinami rzezi przeważnie nie podlegają. Notabene @ Gruders - że też tutaj wpuszczono taki trafny komentarz realisty, fiu fiu... i inni komentatorzy patriocie nie zjechali Pana od onuc i zdrajców z peło.

Reklama