Reklama

Defence24 TV - zobacz więcej

300 dni totalnej agresji: Rosja wraca do II wojny światowej [DEBATA]

Autor. Defence24

24 lutego Federacja Rosyjska uderzyła na terytorium Ukrainy. Mija 300 dzień wojny na pełną skalę. Jakie fazy wojny możemy wyróżnić? Jakie są pierwsze wnioski? Na te pytania w debacie Defence24.pl odpowiadali: gen. bryg. rez. Jarosław Kraszewski, były szef Wojsk Rakietowych i Artylerii, płk rez. Piotr Lewandowski oraz kmdr por. rez. Maksymilian Dura.

Reklama

Wojna na Ukrainie - raport specjalny Defence24.pl

Reklama

Czytaj też

Reklama

Czytaj też

Czytaj też

Reklama

Komentarze (3)

 1. Ślązak mały

  Dla mnie pierwszy wniosek Putin nie popełnił błędu Stalina.

  1. zmiej

   Hahahahaha, zabawne rzeczy piszesz. Putin popełnił tyle błędów, że głowa mała. A pierwszym był atak na Ukrainę. I cały świat zobaczył, że tę waszą rosję dobrze kopnąć, to się rozpadnie.

 2. Iceman

  Bundeswera ma zachomikowane 100 czołgów Leopard 1 spokojnie mogli bi je przekazać Ukrainie, a jeśli nie to dać je Rumonom lub Bułgarom (z chęcią pewnie we współpracy z Niemcami je zmodernizują) a ci niech przekażą czołgi posowieckie.

  1. Allah|1435

   Nie oglądasz kanału YouTube Bundeswehry więc nie wiesz że ponad pół roku temu Niemcy otwarcie przyznali, że wielu spośród ich sojuszników, którym zaproponowano udział w programie Ringtausch nie jest zainteresowanych wymianą sprzętu na równie stary bądź o podobnych czy gorszych parametrach technicznych, niż też przekazany na Ukrainę. Z przekazaniem sprzętu musi iść wymiana na sprzęt posiadający wysokie walory użytkowe, stąd nagle zakupy na bardzo preferencyjnych warunkach. I to są informacje sprzed ponad pół roku oraz oparte na newsach odnośnie nowych zakupów, które pojawiają się praktycznie co kilka dni.

 3. Ślązak mały

  Putin nie popełnił błędu Stalina

Reklama