Reklama

Geopolityka

Wypadek z udziałem wiceszefa MSWiA

Fot. Adrian Grycuk/Wikipedia, CC BY-SA 3.0 pl
Fot. Adrian Grycuk/Wikipedia, CC BY-SA 3.0 pl

Z nocy 26 na 27 lipca, w okolicach miejscowości Krzywa, samochód którym podróżował wiceszef MSWiA zderzył się z pojazdem marki BMW. Jarosław Zieliński odniósł obrażenia, ale jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. 

Jak informuje gazeta.pl oraz MSWiA, do zderzenia doszło na drodze krajowej nr. 8 w okolicy Krzywej. Prywatny samochód był prowadzony przez żonę ministra, który przebywał na urlopie.

Powodem wypadku było najprawdopodobniej zachowanie kierowcy BMW, który z niewyjaśnionych powodów, opuścił swój pas ruchu i uderzył bokiem w pojazd w którym był Jarosław Zieliński. Po tym zajściu auto wiceministra uderzyło jeszcze w słup znajdujący się na poboczu jezdni. 

Wiceszef MSWiA został przewieziony do szpitala z obrażeniami klatki piersiowej, jednak jego stan nie zagrażał życiu i został rano wypisany do domu po wykonaniu wszystkich badań. Nikt inny z uczestników zdarzenia nie odniósł obrażeń.

Jak podaje MSWiA, prywatnym autem kierowała żona Jarosława Zielińskiego, a on sam jest obecnie na urlopie. Sprawą zajęła się prokuratura.

Reklama

Komentarze (1)

  1. Pindyrynda

    Zła karma wraca, tak jak w tym przypadku...

Reklama