Reklama

Wojna na Ukrainie

Rosyjscy dowódcy zabici pod Bachmutem

rosyjscy okupanci
Wojska Rosji
Fot. Euromaidan Press (@EuromaidanPress)/Twitter

Ministerstwo Obrony Rosji poinformowało, że podczas walk pod Bachmutem zginęło dwóch wysokich oficerów armii rosyjskiej.

Reklama

Wojna na Ukrainie - raport specjalny Defence24.pl

Ministerstwo Obrony Rosji poinformowało, że podczas walk pod Bachmutem zginął zastępca dowódcy Korpusu Armii do spraw wojskowo-politycznych płk Jewhen Browko. Zginął też dowódca 4. brygady strzelców zmotoryzowanych, pułkownik Makarow.

Komentarze (4)

 1. młodygrzyb

  Ciekawe ile kosztowała ukraińców ta odpowiedź na masakrę jaką ruscy ich generałom urządzili. Takie sukcesy organizowanie na chybcika aby pokryć własne straty zawsze są strasznie kosztowne.

  1. Rusmongol

   No nie. Tyłu co wysokich rangą dowódców straciła Rosja od początku wojny to nie stracił nikt od czasów 2 wojny światowej. 🤪. Szli [email protected] jeden za drugim 😁

  2. młodygrzyb

   Kolego czytanie ze zrozumieniem to nie Twoja bajka, ja piszę o ostatnich stratach . Zresztą faktycznych strat dowództwa ukraińskiego także nie znasz. Jednak patrząc na ich braki w dowodzeniu na wyższych szczeblach w pewnych okresach konfliktu te straty także były niemałe. Zaciekłe polowanie ukraińców na sztaby ruskich były kolego odwetem za wcześniejsze celne ataki przeciwnika.

 2. ostatni

  Po raz kolejny Rosjanie zrodlem Wolnsci Infrmacji i o zabtch i przerwach we Fraoncie - w Ukrainie znowu brak wolnsci infrmacji. MOWIE O FAKTACH. Bo zaraz bedzie fala gosci co beda pisali odwranie, uniesienie proaganda nie potragia analizwac.

  1. Rusmongol

   Twoje poczucie humoru jest przednie 😂

  2. Vixa

   Ja też lubię grzyby😉🤣🤣🤣

 3. DON MARZZONI

  Cóż, z ludzkiego punktu widzenia szkoda tych ludzi. Ale pamiętamy, kto jest agresorem, więc w tych okolicznościach to dobra wiadomość. Keep going.

  1. tomcio55

   Nie, nie szkoda

 4. GB

  Tam został zniszczony sztab 4 Brygady plus kilku oficerów z 2 Korpusu. Zabito i raniono do kilku a nawet kilkunastu oficerów.