Reklama

Wojna na Ukrainie

Naval mocno o słowach Macrona - Defence24Week 68

Autor. Domena Publiczna

W nowej formule Defence24Week gościem specjalnym jest „Naval”, były żołnierz GROM. Czy siły specjalne Ukrainy wpadły w zasadzkę? Co z desantem na południu? Co dzieje się pod Awdijiwką? Jak zestrzelono rosyjskiego „AWACS’a”? Jak wygląda sytuacja operacyjna? Co Naval sądzi o słowach Macrona? W bieżącym odcinku Defence24Week rozmawiamy z Bartłomiejem Wypartowiczem, który analizuje mapę walk na Ukrainie, wspomnianym gościem specjalnym, który był „Naval”, a w studio w Warszawie Maciej Szopa i Michał Bruszewski komentują najważniejsze wydarzenia tygodnia.

Reklama
Reklama

Komentarze (2)

 1. Radek B.

  Naval powinien się ograniczyć wyłącznie do tematów, które zna ! Niech nie wypowiada się jak naczelny d-ca sił zbrojnych. Na wojnie był , wojnę poznał, ale walka z pastuchami uzbrojonymi w grzmiące kije to wojna z przeciwnikiem mającym artylerie, czołgi i lotnictwo. Pamiętam Jego komentarze na początku wojny, twierdził np. że czołgi są już niepotrzebne i to pokazuje niekompetencje. Wielu ochotników z zachodu, mających podobne kwalifikacje jak Naval na Ukrainę pojechało i szybko z niej wrócili , bo to Irak czy Afganistan i ich wyobrażenia to przerosło !

  1. bezreklam

   Dobra uwaga.

 2. bezreklam

  Nie że wszytskim się zgadzam ale przynajmniej jajas analiza, tezy, to mi się podoba

  1. Buczacza

   Ale, że nie że wszytskim skoro jajas analiza tezy. W końcu według siebie jesteś geniuszem i badaczem... Nie wiem co na to Naval? Nie zdziwłbym się gdy też się śmiał jak ja. Przy okazji Kirgistan czy Kazachstan?

Reklama