Reklama

Wojna na Ukrainie

Duda: Akcja pod Biełgorodem to majstersztyk

Autor. Defence24.pl

W czasie konferencji Defence24 DAY rozmawialiśmy z Damianem Dudą, medykiem pola walki, Fundacja W Międzyczasie. W rozmowie poruszono tematy akcji Rosyjskiego Korpusu Ochotniczego oraz Legionu Wolnej Rosji pod Biełgorodem, bitwie o Bachmut oraz możliwej ukraińskiej kontrofensywie.

Reklama
Reklama

Komentarze (2)

  1. ostatni

    Podoba mi sie wywiad. Lubie realne opwiasci a nie bajki. On jest "tylko " medykiem - ale jednak ma swoje doswdcznie i wiedze i wizje. Moze do jednego moge sie przyczepic (i pochwalic naraz) Stosnek strat 1 do 4- to jest wersja ukrainska .Jak on siedzi i widzi mocke- tysiace chlopakow zabitych i rannych to czlowiek sie pociesza ("no ale jest 1 do 4 ma to sens) - ale skad to widomo? Tak powiedzili totak sie mowi. Napewno zas na + szczerosc ogolnie i o stratach i jego podejscie.

  2. Rusmongol

    - Doceniam jego żart - stwierdził prezydent Kassym-Zhomart Tokajew, odnosząc się do propozycji wystosowanej przez Alaksandra Łukaszenkę. Dyktator z Mińska zaoferował rozszerzenie Państwa Związkowego poprzez dołączenie Kazachstanu. Kalaszenka myślał że inni da też prymitywni jak 9n i sprzedadzą swój kraj za dacze pod Moskwą.

Reklama