Reklama

Wiadomości

Wielkie zniżki na Black Weeks z Kartą Mundurową

Fot. Karta Mundurowa

Black Weeks to okres, na który z niecierpliwością czekają miłośnicy promocji i zakupowych okazji. Militaria.pl w czasie od 13 do 27 listopada 2023 roku przygotowuje dla swoich klientów oferty, obejmujące rabaty nawet do -70%. Posiadacze Karty Mundurowej mogą liczyć na dodatkowe 6% rabatu! W tym czasie można zaopatrzyć się w odzież i akcesoria znanych marek w wyjątkowo korzystnych cenach. To świetna okazja, aby kupić coś dla siebie lub wybrać idealny prezent dla bliskiej osoby - a wszystko to w atrakcyjnych cenach.

Reklama

Zniżki do –70% z okazji Black Weeks w Militaria.pl

Reklama

W okresie od 13 do 27 listopada 2023 roku sklep Militaria.pl proponuje specjalne rabaty na produkty znanych marek, takich jak: ASG, Crosman, Specna, Helikon, Olight, Mechanix, Brandit, Sanremu czy Blackfire, a także innych uznanych producentów. Wszystkie te firmy są znane z wysokiej jakości oferowanych produktów, które są doceniane przez miłośników militariów i pasjonatów aktywności outdoorowych.

Wśród produktów objętych promocją znajdą się: odzież, obuwie, noże, akcesoria do samoobrony, wiatrówki, repliki ASG oraz inne artykuły dedykowane aktywnościom na świeżym powietrzu. Okazja ta daje szansę na poszerzenie kolekcji, skompletowanie wyposażenia, a nawet znalezienie odpowiedniego prezentu dla siebie lub bliskiej osoby. Wszystkie te produkty oferowane są w atrakcyjnych cenach, z rabatami sięgającymi nawet do -70%. Posiadacze Karty Mundurowej mają dodatkowe 6% zniżki!

Reklama

Fot. Militaria.pl

Reklama

Odzież i obuwie z rabatem do -70%

Podczas Black Weeks w Militaria.pl nie będzie brakować rabatów cenowych na odzież i obuwie. Wśród nich znajdą się wytrzymałe rękawice taktyczne marki Mechanix, takie jak: Mechanix Wear FastFit Tactical Gloves czy Mechanix Wear Original Carbon Tactical Gloves, dostępne w obniżonych cenach nawet do -70%.

Reklama

Fot. Militaria.pl

Reklama

W trakcie Black Weeks klienci będą mieli okazję nabyć też ciepłe polary przecenione nawet do -25%. Szczególnie polecane będą wysokiej jakości polary, takie jak: Columbia Park Viewhttps, Brandit Fleecejacket Ripstop, czy Alpinus Kerkis 1/3 Zipper. Osoby poszukujące wygodnych i praktycznych spodni będą miały do wyboru wiele modeli, w tym Helikon SFU Next PolyCotton Rip-Stop czy spodnie wojskowe Pentagon BDU 2.0 z atrakcyjnym rabatem nawet do -40%. Zniżki dotyczą również kurtek, takich jak Pentagon Artaxes, która jest wytrzymałym softshellem z membraną w przecenie do -20%. Warto też zwrócić uwagę na sztruksową kurtkę Alpha Industries Puffer Cord. Z kolei klienci poszukujący wytrzymałych butów outdoorowych powinni zwrócić uwagę na model Pentagon Kion WaterProof Trekking – Tactical czy też Pentagon Odos Tactical 8 2.0 WaterProof.

Fani survivalu, którzy potrzebują wytrzymałych noży, będą mogli zaopatrzyć się w noże składane, takie jak Joker JKR764 Folding Knife - 92 mm czy też Sanrenmu Enlan EL-02B Folding Knife ze zniżką do –30%. Do zestawu EDC będzie można również dokupić np. nóż składany CMB Hippo D2 z głownią o profilu Sheepfoot.

Reklama

Dla tych, którzy szukają lekkiego noża, będzie dostępny składany nóż Bestechman Dundee Stonewash, który waży mniej niż 100 g. Warto też sięgnąć po duży nóż Master Cutlery Survivor 12” z głownią stałą, który cechuje się ergonomiczną konstrukcją.

Podczas Black Weeks w Militaria.pl będzie można kupić w obniżonych cenach akcesoria do samoobrony, takie jak: pałki teleskopowe, gazy pieprzowe czy paralizatory. Dla przykładu, pałka teleskopowa Blackfire hartowana 21” Rubber będzie dostępna z rabatem do -50%, a paralizator Sabre Tactical z latarką LED 80 lumenów będzie można kupić z rabatem do -30%.Ciekawą propozycją będzie również gaz pieprzowy Ruger Key Ring 16 ml - strumień wyprodukowany przez cenioną markę Sabre, który będzie można nabyć z atrakcyjnym rabatem do -30%.

Reklama

Fot. Militaria.pl

Reklama

Karta Mundurowa - więcej niż zwykła karta rabatowa

Karta Mundurowa to nie tylko korzyści finansowe. To przede wszystkim wyraz uznania dla obecnych i byłych pracowników służb mundurowych, weteranów oraz wszystkich, którzy poświęcają się dla dobra Ojczyzny.

Reklama

Jak zacząć korzystać z tych przywilejów?

To proste! Ściągnij aplikację Karta Mundurowa, dokonaj rejestracji i ciesz się zniżkami w Militaria.pl i u innych partnerów.

Reklama

Materiał partnerski

kartamundurowa.pl

Reklama

Reklama

Komentarze

    Reklama