Reklama

Wiadomości

Kamerki samochodowe i alkomaty 20% taniej z Kartą Mundurową

Autor. Defence24

W świecie, gdzie bezpieczeństwo na drodze jest priorytetem, a technologia staje się naszym najbliższym sojusznikiem, Xblitz wychodzi naprzeciw oczekiwaniom kierowców. Z okazji Black Week, posiadacze Karty Mundurowej mogą skorzystać z 20% zniżki na cały asortyment Xblitz, obejmujący szeroką gamę urządzeń elektronicznych.

Reklama

Xblitz w swojej ofercie posiada wideorejestratory, alkomaty, akcesoria GSM czy radia samochodowe. Misją firmy jest nie tylko poprawa komfortu jazdy, ale przede wszystkim zwiększanie bezpieczeństwa na drogach.

Reklama

Xblitz wyróżnia się na tle konkurencji dzięki zróżnicowanej ofercie, która zapewnia kierowcom szeroki wybór technologicznych rozwiązań. Od podstawowych wideorejestratorów po zaawansowane modele z GPS, WiFi, kamerą wsteczną i wewnętrzną. To także precyzyjne alkomaty oraz innowacyjne uchwyty na telefon, które łączą wysoką jakość z przystępną ceną, umożliwiając każdemu kierowcy dołączenie do świata bezpiecznej jazdy.

Jaką kamerkę wybrać?

Reklama

Xblitz GO 2

Xblitz GO 2 jest profesjonalnym wideorejestratorem który uchwyci każdy szczegół na drodze. W przypadku stłuczki, zarówno w czasie jazdy jak i gdy auto jest zaparkowane, pomoże ci określić tożsamość sprawcy i zapewni materiał dowodowy dla policji. Nieważne, czy jedziesz do pracy, do domu czy na wakacje – wypadek może przydarzyć ci się w każdym momencie, a dzięki Xblitz GO 2 będziesz na niego gotowy.

Xblitz Platinum 4K

Xblitz Platinum 4K to nowoczesna kamera samochodowa, która oferuje wysoką jakość nagrywania w rozdzielczości 4K. Wyposażony w funkcję Wi-Fi wideorejestrator umożliwia łatwą konfigurację ustawień i przesyłanie filmów na telefon. Dzięki szerokiemu kątowi widzenia 140 stopni rejestruje pełne pole widzenia, zwiększając bezpieczeństwo na drodze. Dodatkowo wbudowany mikrofon pozwala na nagrywanie komentarzy, a kamera wsteczna ułatwia parkowanie. Wyraźny zegar elektroniczny, port USB typu C i kompaktowy design sprawiają, że jest to praktyczne i niezawodne urządzenie – idealne zarówno dla profesjonalnych kierowców, jak i zwykłych użytkowników.

Kamery samochodowe Xblitz, takie jak Go2 czy Platinum 4K są nie tylko świadkiem w razie wypadku, ale także skutecznym narzędziem w dążeniu do bezpieczniejszych dróg. Rejestrując każdy moment jazdy, pomagają w analizie sytuacji na drodze i mogą okazać się nieocenione w przypadku kolizji.

Karta Mundurowa - więcej niż zwykła karta rabatowa

Karta Mundurowa to nie tylko korzyści finansowe. To przede wszystkim wyraz uznania dla obecnych i byłych pracowników służb mundurowych, weteranów oraz wszystkich, którzy poświęcają się dla dobra Ojczyzny.

Jak zacząć korzystać z tych przywilejów?

To proste! Ściągnij aplikację Karta Mundurowa, dokonaj rejestracji i ciesz się zniżkami w Xblitz i u innych partnerów.

Materiał partnerski

kartamundurowa.pl

Reklama

Komentarze

    Reklama