Reklama

Siły zbrojne

Wojsko kupuje quady

Quady podczas defilady Wojska Polskiego w 2016 roku (zdjęcie ilustracyjne) Fot. R. Surdacki / Defence24.pl
Quady podczas defilady Wojska Polskiego w 2016 roku (zdjęcie ilustracyjne) Fot. R. Surdacki / Defence24.pl

4. Regionalna Baza Logistyczna we Wrocławiu prowadzi przetarg w procedurze otwartej i nieograniczonej na dostawę czterokołowych samochodów terenowych klasy quad.

Przetarg składa się z jednego zadania i obejmuje zakup 12 nowych quadów (wyprodukowanych nie wcześniej niż w 2021 roku) w zamówieniu gwarantowanym, ponadto zamawiający zezwala na zamówienie opcjonalne, w którym określił zakup dodatkowych 11 quadów.

W Wymaganiach Eksploatacyjno-Technicznych (WET) czytamy, że quady muszą posiadać czterosuwowy, dwucylindrowy silnik o pojemności minimum 800 cm3 z zapłonem samoczynnym lub iskrowym, z automatyczną skrzynią biegów i zbiornikiem paliwa minimum 15,5 litra. Ponadto quady mają posiadać standardowe, jak na pojazdy tego typ wyposażenie. Maksymalna waga pojazdu nieobciążonego ma wynosić 400 kilogramów.

Zamawiający określił warunki gwarancji, a mianowicie muszą posiadać minimum 24 miesiące gwarancji na elementy ogólne i powłokę lakierniczą, 36 miesięcy na eksploatację opon, perforację elementów nadwozia oraz akumulatory.

Termin składania ofert upływa z dniem 6 kwietnia o godzinie 9:00, po czym o 11:00 nastąpi ich otwarcie. Zamawiający określił kryteria oceny ofert w postaci ceny (80%) i okresu gwarancyjnego (20%) z uwagą, że maksymalną liczbę punktów (20) w tym kryterium otrzyma oferta, która będzie posiadała wydłużony okres gwarancyjny z 24 do 48 miesięcy.

Kacper Bakuła

Reklama
Reklama
Reklama

Komentarze

    Reklama