Reklama

Siły zbrojne

Wojsko kupuje nakładki gumowe na gąsienice

Fot. Defence24.pl
Fot. Defence24.pl

3 Regionalna Baza Logistyczna w Krakowie poinformowała o rozpoczęciu przetargu na dostawy nakładek z gruntozaczepami do taśm gąsienicowych z nakładkami do sprzetu wojskowego.

Cały przetarg, który jest realizowany w ramach procedury ograniczonej, podzielono na trzy zadania (bez dodatkowych opcji), które dotyczą:  nakładek z gruntozaczepami do taśm gąsienicowych z nakładkami do transportera rozpoznania inżynieryjnego TRI Hors, samobieżnego transportera pływającego PTS-M i transportera minowania narzutowego ISM Kroton.

W ramach pierwszego zadania planowane jest pozyskanie 840  szt. nakładek (części zamiennej taśmy gąsienicowej z nakładkami gumowymi typ 156C), w ramach drugiego 300 szt. nakładek (części zamiennej taśmy gąsienicowej z nakładkami gumowymi typ 164D), a w ramach trzeciego 64 szt. nakładek (części zamiennej taśmy gąsienicowej z nakładkami gumowymi typ 156C).

Termin składania ofert upływa 15 grudnia br. kiedy to ma nastąpić ich otwarcie i ocena, a następnie rozstrzygnięcie dla poszczególnych zadań w tym przetargu. Do oceny ofert złożonych we wszystkich trzech zadaniach posłużą następujące kryteria: cena (waga 90) i gwarancja (waga 10).

image
Reklama
Reklama

Komentarze

    Reklama