Reklama

Siły zbrojne

Wojsko kupiło części do broni strzeleckiej

Fot. st. chor. Rafał Mniedło/MON
Fot. st. chor. Rafał Mniedło/MON

1 Regionalna Baza Logistyczna w Wałczu poinformowała o udzieleniu zamówień w ramach przetargu na dostawę technicznych środków materiałowych do broni strzeleckiej.

Cały przetarg, który jest realizowany w ramach procedury ograniczonej przyśpieszonej, podzielono na cztery zadania, które dotyczą dostawy technicznych środków materiałowych pistoletów, pistoletów maszynowych i karabinków automatycznych w dwóch wersjach będących na uzbrojeniu Sił Zbrojnych Rzeczpospolitej Polskiej. Zamówienie to jest częścią  umowy ramowej na dostawę technicznych środków materiałowych do broni strzeleckiej na lata 2016-2020 zawartą Fabryka Broni Łucznik Radom Sp. z o.o. w maju 2016 roku o łącznej wartości 25 mln zł.

image
Reklama

Zadania w kolejności obejmowały dostawy technicznych środków materiałowych dla: karabinków automatycznych wz. 96 Beryl, subkarabinków automatycznych wz. 96 Mini-Beryl, pistoletów P-83 Wanad oraz pistoletów maszynowych PM-84/P-84P/PM-98 Glauberyt. Kontrakt o wartości ok. 413,5 tys. zł otrzymała spółka Fabryka Broni Łucznik Radom Sp. z o.o..

Reklama

Komentarze

    Reklama