Reklama

Siły zbrojne

Tysiące kombinezonów i beretów dla specjalsów i żandarmów

Zdjęcie ilustracyjne. Fot. st. szer. Wojciech Król/CO MON.
Zdjęcie ilustracyjne. Fot. st. szer. Wojciech Król/CO MON.

3. Regionalna Baza Logistyczna poinformowała postępowaniu, prowadzonym w procedurze otwartej, dotyczącego zakupu elementów umundurowania dla Wojsk Specjalnych i Żandarmerii Wojskowej.

Jak czytamy w suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej, przedmiotem podstępowania jest dostawa setki beretów, ubrań ochronnych, ocieplaczy, kombinezonów ćwiczebnych, ubrań maskujących i kominiarek dla Wojsk Specjalnych oraz Żandarmerii Wojskowej.

Zamówienie zostało podzielone na 7 zadań. W każdym z nich jest mowa o dostawie kilkuset, do nawet 2-3 tysięcy, elementów umundurowania, niemniej 3. RBLog najwięcej potrzebuje kombinezonów ćwiczebnych, bo w liczbie 3 619 kompletów. W ramach opcji zlecający może się zdecydować na dodatkowy zakup tysiąca kombinezonów czy kilku setek beretów oraz powyższego wyposażenia.

Wszystkie przedmioty muszą być fabrycznie nowe. Wykonawcy dodatkowo zobowiązują się do dostarczenia po jednej sztuce bądź komplet z złożony z: beretu, kombinezonu, kominiarki i ubrań jak wraz z wynikami badań tkanin oraz oświadczeniami o zgodności parametrów oferowanego wyrobu z zapisami zawartymi w Wymaganiach Techniczno-Użytkowych.

Reklama
Reklama

Rozpoczęcie dostaw jest planowane na 30 dni od momentu podpisania umowy, natomiast zakończenie przewidziano na 120 dni od tego momentu lub do 30 listopada br., w zależności od tego, który z terminów upłynie prędzej.

Termin składania ofert upływa 9 lipca o godzinie 8:00. Ich niepubliczne otwarcie nastąpi po pół godzinnej przerwie. We wszystkich zadaniach określono jedyne kryterium w postaci ceny.

Reklama

Komentarze

    Reklama