Reklama

Siły zbrojne

„Zostań Żołnierzem Rzeczypospolitej” na MSPO

Fot. MON.
Fot. MON.

Na MSPO 2020 po raz pierwszy prezentuje się Biuro do spraw Programu „Zostań Żołnierzem Rzeczypospolitej”. Płk Waldemar Krzyżanowski z Biura przekonuje Czytelników Defence24.pl, że warto odwiedzić jego stoisko, aby zapoznać się z różnymi możliwościami podjęcia służby wojskowej. 

W tym roku Biuro do spraw Programu „Zostań Żołnierzem Rzeczypospolitej” zadebiutuje na Międzynarodowym Salonie Przemysłu Obronnego. W związku z COVID, żeby każdy z Państwa miał możliwość zobaczyć, co się będzie działo na MSPO w Kielcach przygotowaliśmy dla Was przekaz on-line prezentowany przez cały dzień na naszych profilach społecznościowych.

Zapraszamy Was na prezentacje specjalności wojskowych wszystkich rodzajów sił zbrojnych i możliwości służby w każdym z nich. Przedstawimy ofertę wojskowych uczelni, opowiemy o wymaganiach, jakie stawiają przed kandydatami, o tym, jak wygląda rekrutacja i sam proces kształcenia. Powiemy też o rozmaitych formach wstąpienia do wojska: od służby przygotowawczej po Legię Akademicką.

Rozmawiać o tym będziemy z naszymi gośćmi: ekspertami z dowództw, jednostek wojskowych, uczelni, klas mundurowych i organizacji proobronnych. Przygotowujemy dla Was również punkty rekrutacyjne, w których będziecie mogli dopytać o szczegóły pracy w wojsku. Będzie z pewnością ciekawie i atrakcyjnie. Przygotowaliśmy też kilka niespodzianek. Zapraszam serdecznie na nasze stoisko lub przed ekrany komputerów na nasz stream. Do zobaczenia w Kielcach.

ppłk Waldemar Krzyżanowski, Szef Wydziału Komunikacji Biura do spraw Programu „Zostań Żołnierzem Rzeczypospolitej”

Reklama

Komentarze

    Reklama