Reklama

Siły zbrojne

"Siły Zbrojne na miarę współczesnych zagrożeń". Gen. Ryczkowski o MSPO 2020

Fot. M. Rachwalska/Defence24.pl
Fot. M. Rachwalska/Defence24.pl

W słowie wstępnym przed targami MSPO 2020, skierowanym do Czytelników Defence24.pl, Szef Inspektoratu Wsparcia Sił Zbrojnych gen. dyw. Dariusz Ryczkowski podkreślił znaczenie targów jako okazji do zapoznania się z najnowocześniejszym wyposażeniem wojskowym. Zaprosił też uczestników targów na wystawę Sił Zbrojnych RP, organizowaną pod hasłem „Siły Zbrojne na miarę współczesnych zagrożeń”.

>>> MIĘDZYNARODOWY SALON PRZEMYSŁU OBRONNEGO MSPO 2020 - SERWIS SPECJALNY DEFENCE24.PL <<<

Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego w Kielcach to najważniejsze branżowe wydarzenie oraz miejsce spotkań specjalistów zajmujących się tematyką militarną, oraz obronnością. Sprzyja budowie relacji i kontaktów oraz wymiany doświadczeń w obszarze współpracy przedstawicieli nauki, przemysłu zbrojeniowego i wojska. Jest szeroko relacjonowane przez media krajowe 
i zagraniczne, za pośrednictwem których tworzy się platforma dyskusji.

Kieleckie targi to okazja do zapoznania się z najnowszymi rozwiązaniami technicznymi i technologicznymi uzbrojenia i wyposażenia wojskowego, oferowanego przez międzynarodowy przemysł obronny. W tym roku wystawę narodową przygotuje Wielka Brytania. Spodziewam się, że zaprezentuje ciekawą ofertę.

Podczas MSPO jak co roku wojsko przygotowuje Wystawę Sił Zbrojnych RP, w tym roku pod hasłem „Siły Zbrojne na miarę współczesnych zagrożeń”. Przedstawimy na niej sprzęt i wyposażenie, które wykorzystujemy na co dzień podczas realizacji zadań w kraju i poza jego granicami. Zachęcam do odwiedzenia MSPO oraz Wystawy Sił Zbrojnych RP.

>>> MIĘDZYNARODOWY SALON PRZEMYSŁU OBRONNEGO MSPO 2020 - SERWIS SPECJALNY DEFENCE24.PL <<<

Reklama

Komentarze

    Reklama