Reklama

Siły zbrojne

Siltec dostarczy sprzęt saperski dla JW GROM

Fot. st. chor. mar. A.Dwulatek/COM CAM DORSZ
Fot. st. chor. mar. A.Dwulatek/COM CAM DORSZ

Warszawska spółka Siltec została wyłoniona w przetargu ograniczonym na dostawę siedmiu zestawów do kierowania wybuchami drogą radiową dla Jednostki Wojskowej GROM. Łączna wartość kontraktu wynosi 4,5 mln zł.

Jednostka Wojskowa 2305 ogłosiła zwycięzcę w przetargu ogłoszonym w lipcu br. na dostawę zestawów do kierowania wybuchami drogą radiową. Ze względu na charakter działania JW GROM szczegółowy opis przedmiotu, wchodzący w skład Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia, został przekazany tylko wykonawcom spełniającym warunki udziału w postępowaniu, zaproszonym do składania ofert.

Czytaj także: Wielkie zakupy JW GROM

W przetargu w trybie ograniczonym wzięło udział 4 podmioty. Jednak najkorzystniejszą ofertą, pod względem ceny (waga 80) i okresu gwarancji (waga 20), okazała się ta złożona przez spółkę Siltec. 

Zgodnie z przetargiem sprzęt ma zostać dostarczony do jednostki do końca listopada br. Za siedem sztuk zestawów do kierowania wybuchami drogą radiową spółka Siltec otrzyma 4,5 mln zł.

Czytaj także: Jesteśmy Cichociemnymi [Dowódca JW Grom dla Defence24.pl]

Reklama

Komentarze (1)

  1. Maruda

    Jak zwykle w monowskich przetargach dominuje parametr ceny, a nie innych walorów ważnych dla końcowego użytkownika (np. Stopień niezawodności - odporność na zakłócenia, waga sprzętu i jego prostota obsługi, itd. itp.). Biednie i śmiesznie (czytaj: niebezpiecznie).

    1. Maestro

      A to ciekawa informacja. Postępowanie przetargowe jeszcze się nie zakończyło (termin składania wniosków o dopuszczenie mija 29.08), a już wiadomo kto wygrał....

Reklama