Reklama

Siły zbrojne

Rozwoju obrony powietrznej na wschodniej flance NATO tematem konferencji Lotniczej Akademii Wojskowej

Autor. Lotnicza Akademia Wojskowa

W dniach 30-31 maja 2023 roku w Lotniczej Akademii Wojskowej pod patronatem honorowym Biura Bezpieczeństwa Narodowego odbędzie się międzynarodowa konferencja „Air Defence Development of NATO’s Eastern Flank”. Defence24 jest patronem medialnym konferencji.

Reklama

Jest to niezwykle ważne wydarzenie dla specjalistów z dziedziny obrony powietrznej, którzy będą mogli wymienić się doświadczeniami i najnowszymi rozwiązaniami w tym obszarze.

Reklama

W wydarzeniu wezmą udział eksperci z różnych krajów i sektorów, w tym przedstawiciele armii, przemysłu i nauki. Konferencja ta będzie skupiać się na rozwoju obrony powietrznej na wschodniej flance NATO, a także na jej znaczeniu dla bezpieczeństwa Europy.

Międzynarodowa konferencja "Air Defence Development of NATO's Eastern Flank"
Międzynarodowa konferencja "Air Defence Development of NATO's Eastern Flank"
Autor. Lotnicza Akademia Wojskowa

Organizatorzy z Lotniczej Akademii Wojskowej, we współpracy z Baltic Defence Collage, Henri Coandă Air Force Academy, Czech Republic University Of Defence, National Defence University Of Ukraine Named After Ivan Cherniakhovskyi , National Military University "Vasil Levski" zapewnią bogaty program konferencji, który obejmować będzie prezentacje dotyczące najnowszych trendów i rozwojów w dziedzinie obrony powietrznej, jak również warsztaty i sesje dyskusyjne. Partnerzy tego wydarzenia to Polska Grupa Zbrojeniowa, PIT-RADWAR S.A. oraz MBDA MISSILE SYSTEMS. Patronem medialnym jest Defence24.

Reklama

Więcej informacji na stronie //adconf2023.law.mil.pl/>

Reklama

Komentarze (1)

  1. kowalsky

    Nie gadać tylko robić. Od bicia piany nikt jeszcze nie stał się bezpieczny. Przypomina się katastrofa lotnicza CASY zaraz po "kąferencji" na temat bezpieczeństwa lotów.

Reklama