Reklama

Siły zbrojne

Przetarg na części zamienne do śmigłowców Mi-2, Sokół i Puszczyk

Wojsko chce nabyć ponad 170 rodzajów części zamiennych do śmigłowców Mi-2, SW-4 i W-3 - fot. J.Sabak/D24
Wojsko chce nabyć ponad 170 rodzajów części zamiennych do śmigłowców Mi-2, SW-4 i W-3 - fot. J.Sabak/D24

WTL Kutno, podlegający 3. Regionalnej Bazie Logistycznej ogłosił przetarg na części zamienne, materiały eksploatacyjne oraz drobny sprzęt i wyposażenie do śmigłowców SW-4, W-3 Sokół oraz Mi-2 o wartości oszacowanej na 1,25 mln zł. 

Przetarg obejmuje ponad 170 różnego typu części zamiennych i materiałów niezbędnych przy eksploatacji wymienionych typów maszyn latających. Są to zarówno tak drobne elementy jak żarówki do świateł pozycyjnych, przyciski i przełączniki czy śruby mocujące, jak też różnego typu filtry, szczotki do przetwornic, bezpieczniki i inne elementy instalacji pokładowych. Całość przetargu podzielono na 172 zadania.

Wymaganym warunkiem udziału w przetargu jest doświadczenie podmiotu w realizacji dostaw części zamiennych i elementów wykorzystywanych w statkach powietrznych. Potwierdzeniem posiadania potencjału i doświadczenia w tym zakresie jest udokumentowanie realizacji w  ciągu ostatnich trzech lat zamówień na tego typu asortyment o wartości co najmniej 50 tys. złotych.

Termin przyjmowania ofert przetargowych mija 31 marca 2014 roku. Dostawa zamówionych części zamiennych powinna być zrealizowana w okresie od 1 kwietnia do 31 października bieżącego roku.

Reklama

Komentarze (1)

  1. Darek

    I tak bez dialogu technicznego, tylko od razu przetarg....?

    1. Scooby

      A jak wyobrażasz sobie dialog techniczny na koło zębate o ściśle określonych parametrach ?

Reklama