Reklama

Siły zbrojne

Nowa rakieta międzykontynentalna Kim Jong Una na paradzie [ANALIZA]

Najnowsza rakieta międzykontynentalna na paliwo stałe.
Najnowsza rakieta międzykontynentalna na paliwo stałe.
Autor. KCNA

Jak powszechnie wiadomo Korea Północna jest jednym z najbardziej totalitarnych, tajemniczych i odizolowanych od świata państwem. Informacje dotyczące koreańskich sil zbrojnych są objęte tak ścisłą tajemnicą, iż nasza wiedza o nich opiera się głównie o przypuszczenia i materiał fotograficzno-filmowy. Taki materiał dają kolejne parady wojskowe organizowane w stolicy tego państwa. I tak było tym razem.

Reklama

W środę 8 marca po zmroku odbyła się kolejna. Te nocne parady wprowadzono niedawno i jest to już czwarta edycja przeprowadzona po zmroku. Trudno jednoznacznie stwierdzić czemu dokonano takiej zmiany. Pomimo wielkiego gospodarczego zacofania i biedy panującej w Korei Północnej wszystkie parady mają bardzo bogatą i profesjonalną oprawę. Efekty świetle zapewniają teraz tysiące fajerwerków, słupów ognia i bardzo mocno iluminowane samoloty, których przelot stanowi element parady. Na pewno efekt wizualny jest imponujący i może o to właśnie chodzi.

Jeśli jesteś przedstawicielem wybranych instytucji zajmujących się bezpieczeństwem Państwa przysługuje Ci 100% zniżki!
Aby uzyskać zniżkę załóż darmowe konto w serwisie Defence24.pl używając służbowego adresu e-mail. Po jego potwierdzeniu, jeśli przysługuje Tobie zniżka, uzyskasz dostęp do wszystkich treści na platformie bezpłatnie.

Reklama
Reklama