Siły zbrojne

Lubawa dostarczy WOT kombinezony do pracy w wodzie

Kombinezon do pracy w wodzie wyprodukowany przez Grupę Lubawa / Fot. Lubawa
Kombinezon do pracy w wodzie wyprodukowany przez Grupę Lubawa / Fot. Lubawa

Specjalizująca się w produkcji tkanin i dzianin Grupa Lubawa dostarczy do 2. Regionalnej Bazy Logistycznej kombinezony do pracy w wodzie za 9,4 mln zł.

Przetarg rozpisany został przez 2 RBLog. Zakładał dostarczenie po 300 kombinezonów (z prawem opcji na zamówienie do 900 sztuk) w kolorach khaki i pomarańczowym. Zamawiający oczekiwał m.in., by kombinezony były wyposażone w kamizelkę asekuracyjną gwarantującą utrzymanie się na powierzchni wody, a materiał gwarantował elastyczność, szczelność oraz odporność na przebicie, natomiast wykończenie rękawów, nogawek oraz zamki gwarantować szczelność i możliwość przebywania w wodzie bez ograniczeń czasowych.

Kryteriami, które były zaplanowane, jako decydujące o wyborze były cena (waga 60%) i termin dostaw (waga 40%). Dostawy mają ostać zrealizowane do 30 dni.

Kombinezony produkowane w zakładach Lubawy S.A. są produktem, zabezpieczającym przed przemoczeniem i wychłodzeniem, umożliwiającym również utrzymanie użytkowników na powierzchni wody. Wykorzystywane są przez służby mundurowe m. in. w akcjach ratowniczych i zadaniach specjalnych w akwenach wodnych.

Komentarze (3)

  1. -CB-

    A najlepsze jest to, że identyczny kombinezon można sobie samemu kupić w sklepie za 3 tys. zł. W tym kontrakcie dla wojska kosztuje 15 tys...

  2. jwc

    Wychodzi przeszło 15 000 za kombinezon. Bogata nasza armia.

  3. gonzo

    Termin 30 dni? Spodziewają się powodzi w grudniu?