Reklama

Siły zbrojne

Kolejne quady dla Żandarmerii Wojskowej

Quady Polaris XP4 RZR 1000 Żandarmerii Wojskowej podczas Defilady Wojska Polskiego w 2017 roku / Fot. R. Surdacki
Quady Polaris XP4 RZR 1000 Żandarmerii Wojskowej podczas Defilady Wojska Polskiego w 2017 roku / Fot. R. Surdacki

Spółka Concept została zwycięzcą w przetargu na dostawę dla Żandarmerii Wojskowej pojazdów czterokołowych, nieoznakowanych, typu QUAD. Łączna wartość kontraktu wynosi 748 tys. zł.

Oddział Zabezpieczenia Żandarmerii Wojskowej w Warszawie, odpowiedzialny za prowadzenie przetargów dla tej formacji, poinformował o rozstrzygnięciu postępowania z 25 kwietnia br. na dostawę czterokołowych pojazdów typu quad.

Postępowanie prowadzone było w dwóch zadaniach dotyczących dwu i czteroosobowych quadów. Zgodnie ze Specyfikacją Istotnych Warunków Zamówienia pojazdy muszą być dostarczone jako nieoznakowane w kolorze czarnym. Quady dwuosobowe mają być napędzane silnikiem o mocy co najmniej 44 KM, zaś czteroosobowe 108 KM. Oba pojazdy powinny posiadać automatyczną skrzynię biegów, a ich prędkość maksymalna powinna osiągać co najmniej 90 km/h.

Jedynym oferentem, który wziął udział w postępowaniu była spółka CONCEPT z Bielska Białej, która zaoferowała cenę 748 tys. zł (netto). Firma ta w swojej ofercie posiada pojazdy typu Polaris. Czteroosobowe pojazdy Polaris XP4 RZR 1000 oraz dwuosobowe Polaris 570 X2 wykorzystywane są przez Żandarmerię Wojskową od 2017 roku.

Jeśli jesteś przedstawicielem wybranych instytucji zajmujących się bezpieczeństwem Państwa przysługuje Ci 100% zniżki!
Aby uzyskać zniżkę załóż darmowe konto w serwisie Defence24.pl używając służbowego adresu e-mail. Po jego potwierdzeniu, jeśli przysługuje Tobie zniżka, uzyskasz dostęp do wszystkich treści na platformie bezpłatnie.