Reklama

Siły zbrojne

Generał Andrzejczak przed MSPO: znaczenie innowacji wzrasta

Fot. MON
Fot. MON

Generał Rajmund T. Andrzejczak w słowie wstępnym przed MSPO 2020, skierowanym do Czytelników Defence24.pl, podkreślił znaczenie innowacji w kontekście zmian środowiska bezpieczeństwa - Wojsko Polskie dokonuje adaptacji jakościowej. Dążymy do skutecznej realizacji programów pozyskiwania nowoczesnego uzbrojenia i sprzętu o najlepszych parametrach. Staramy się efektywnie, w sposób przemyślany inwestować w rozwiązania służące kształtowaniu stabilnego środowiska bezpieczeństwa Rzeczypospolitej Polskiej - podkreślił generał.

>>> MIĘDZYNARODOWY SALON PRZEMYSŁU OBRONNEGO MSPO 2020 - SERWIS SPECJALNY DEFENCE24.PL <<<

Szanowni Państwo,

Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego w Kielcach to jedno z najważniejszych miejsc w Europie Środkowo-Wschodniej, prezentujących najnowsze osiągnięcia przemysłu zbrojeniowego z całego świata. Wysoki profesjonalizm organizatorów oraz branżowy charakter Targów sprawiają, że kielecki Salon od dawna cieszy się zasłużonym uznaniem na arenie międzynarodowej.

W tym roku już po raz 28, mimo ograniczeń związanych z sytuacją epidemiczną, w stolicy województwa świętokrzyskiego pojawią się producenci sprzętu i uzbrojenia, delegacje instytucji związanych z obronnością i bezpieczeństwem, eksperci oraz dziennikarze.

Dla producentów oraz użytkowników sprzętu spotkania na MSPO są platformą wymiany doświadczeń i poglądów w wielu specjalistycznych obszarach, niosą możliwość zapoznania się z nowymi technologiami i produktami o najlepszych parametrach technicznych.

Współczesne środowisko bezpieczeństwa zmienia dynamicznie wektory, a to wymaga wprowadzania wielokierunkowych modyfikacji – tych modernizacyjnych, związanych z nowoczesnym wyposażeniem i uzbrojeniem wojska, ale także nowych strategii działania oraz nowoczesnych metod dowodzenia i szkolenia żołnierzy.

Wraz ze wzrostem dynamiki przemian, wzrasta znaczenie innowacji, które są podstawą rozwoju, dlatego z ogromną uwagą i uznaniem obserwuję osiągnięcia przemysłu obronnego, oferującego sprzęt o coraz wyższych możliwościach, wykorzystujący najnowocześniejsze technologie.

Wojsko Polskie dokonuje adaptacji jakościowej. Dążymy do skutecznej realizacji programów pozyskiwania nowoczesnego uzbrojenia i sprzętu o najlepszych parametrach. Staramy się efektywnie, w sposób przemyślany inwestować w rozwiązania służące kształtowaniu stabilnego środowiska bezpieczeństwa Rzeczypospolitej Polskiej.

>>> MIĘDZYNARODOWY SALON PRZEMYSŁU OBRONNEGO MSPO 2020 - SERWIS SPECJALNY DEFENCE24.PL <<<

Z przyjemnością zapraszam Państwa na Wystawę Sił Zbrojnych RP, która towarzyszy Targom już od wielu lat.

Generał Rajmund T. Andrzejczak

Reklama

Komentarze

    Reklama