Reklama

Siły zbrojne

Defence24 DAY: elastyczność operacyjna i gotowość bojowa według IFS

Autor. M. Multarzyński/Defence24.pl

W trakcie konferencji Defence24 DAY odbędzie się prezentacja „Jak zapewnić elastyczność operacyjną i gotowość bojową – Uzbrojenia i Sprzętu Wojskowego (UiSW) według IFS”, organizowane przez partnera wydarzenia Industrial and Financial Systems Poland sp. z o.o. (IFS). W jej trakcie zostaną przedstawione rozwiązania pozwalające podnieść gotowość bojową sprzętu wojskowego i uzbrojenia we współpracy z przemysłem.

Reklama

Organizowana przez Defence24 konferencja Defence24 DAY ma miejsce w dniach 24-25 maja 2022 r. w Centrum EXPO XXI, przy ul. Ignacego Prądzyńskiego 12/14 w Warszawie. Zorganizowana przez partnera IFS prezentacja „Jak zapewnić elastyczność operacyjną i gotowość bojową – Uzbrojenia i Sprzętu Wojskowego (UiSW) według IFS" odbędzie się natomiast 24 maja w godzinach 13:45 – 15:15, w Sali F.

Reklama

Czytaj też

Reklama

Podczas spotkania eksperci IFS przybliżą jego uczestnikom między innymi następujące zagadnienia:

  • zapewnienie pełnej gotowości bojowej UiSW we wszystkich obszarach;
  • koncepcja Total Asset Readiness - czyli przegotowanie jednostki wojskowej w ramach, której dowódcy, żołnierze, personel techniczny i sprzęt działają w pełnej harmonii;
  • programy wydłużania użyteczności UiSW – współpraca wojska z przemysłem;
  • wykorzystanie potencjału predykcyjnego (baza i teren prowadzenia działań zbrojnych);
  • rozwiązania wspierające wojsko podczas działań przy zróżnicowanym poziomie dostępu do łączności oraz zmiennym środowisku.

Defence24 Day to wiodąca konferencja w Europie Środkowej i Wschodniej, poświęcona aspektom polityki obronnej i bezpieczeństwa oraz sektora zbrojeniowego. Realizowana już po raz czwarty w Warszawie, stanowi forum dialogu kluczowych przedstawicieli podmiotów międzynarodowych i krajowych, Sił Zbrojnych RP i armii państw sojuszniczych oraz partnerskich ze szczególnym uwzględnieniem Europy Środkowo-Wschodniej, a także przemysłu oraz ekspertów. Rejestracja na wydarzenie dostępna jest na stronie:  https://www.defence24day.pl/pl/register

Osoby zainteresowane udziałem w prezentacji IFS towarzyszącej konferencji Defence24 Day prosimy o kontakt do 20 maja z p. Patrycją Ciecierską (e-mail: , tel. +48690169610)

Reklama

Komentarze

    Reklama