Reklama

Siły zbrojne

Armia szuka części dla swoich pojazdów

Fot. Agencja Mienia Wojskowego
Fot. Agencja Mienia Wojskowego

1. Regionalna Baza Logistyczna w Wałczu poinformowała o trwającym postępowaniu, prowadzonym według procedury otwartej, na zakup technicznych środków materiałowych dla pojazdów używanych przez Siły Zbrojne RP.

Jak czytamy z dokumentacji przetargowej, postępowanie zostało podzielone na pięć zadań. Wśród nich jest mowa o dostarczeniu części typu wały korbowe, zawory, rozruszniki, chłodnice, sprężarki oraz zwykłe śruby, nakrętki i łożyska do pojazdów ogólnego przeznaczenia używanych przez Wojsko Polskie, tj. do ciężarówek Star 200, Star 244, 266, Jelcz 622, Jelcz P862 D.43, samochodów dostawczych Lublin 3 Mi, ale również i do pojazdów Honker.

Dodatkowo w zadaniu numer 4 przewiduje się dostawę 30 akumulatorów rozruchowych 12V, z prądem rozruchowym 800 i 1100 A. Natomiast zadanie numer 5 tyczy się dostawy trzech przewodów hydraulicznych do żurawi Hiab.

Dostawy mają zostać zrealizowane do WWSM Piła przy al. Powstańców Wielkopolskich 180, a akumulatory mają być składowane w Grudziądzu. Wszelkie powinności wykonawców powinny być zrealizowane w terminie 60 dni od momentu zawarcia umowy, nie później niż do 30 listopada 2021 roku.

Termin składania ofert upływa 25 czerwca br. o godzinie 9:00, przy czym po upływie następnych 30 minut nastąpi ich otwarcie. Zlecający określił trzy kryteria: ceny o wadze 60%, okresu gwarancyjnego z wagą 30% i terminu wykonania zamówienia o wadze 10%.

Reklama
Reklama

Jeżeli chodzi o okres gwarancyjny, to w wypadku pojazdów samochodowych najwyższą liczbę punktów, tj. 30, otrzymają te oferty, których wykonawca będzie w stanie zaoferować okres gwarancyjny, wynoszący 48 miesięcy.

Z kolei oferty, które zostaną zrealizowane w ciągu 40 dni od podpisania oferty, w kryterium „termin wykonania zamówienia” otrzymają najwyższą liczbę punktów tj. 10.

Kacper Bakuła

Reklama

Komentarze

    Reklama