Reklama

Przemysł Zbrojeniowy

Wojskowe Zakłady Elektroniczne podsumowują współpracę z Honeywell cz.2

Współpraca z amerykańskimi partnerami ma dla Wojskowych Zakładów Elektronicznych S.A. w Zielonce ma bardzo kluczowe znaczenie. WZE pozyskują w ramach transferu technologii coraz to nowszą wiedzą, dokumentację, pozyskują nowe technologie, dzięki którym spółka staje się jedną z unikatowych spółek na rynku branży zbrojeniowej - mówiła Małgorzata Kobylarczyk, Dyrektor ds. Handlu i Logistyki w Wojskowych Zakładach Elektronicznych S.A.

Reklama

Komentarze (1)

  1. zdzichu

    i czym się tu chwalić ?! u nas jest tak, że państwo daje miliardy np. na kościół. a za miliardy kupuje specjalistyczne technologie np. od amerykańców. a powinno być tak, że państwo przeznacza te miliardy nie na kościół, a na naukę i nowoczesne technologie. a w zamian otrzymuje nowoczesne rozwiązania dla gospodarki i dla armii rzeczpospolitej polskiej.

    1. Wuc Naczelny

      Laska skończyła polibudę w Radomiu i została przzesem spółki. Nigdy nie pracowała za granicą, nic szczególnego nei zaprojektowała. Nie jest w jej interesie tworzenie szans żeby ktoś mógł się wykazać bardziej niż ona. To tylko pionek korporacyjny, zainteresowany w utrzymywaniu wasala amerykańskiego, bez korporacji byłaby nikim.

Reklama