Przemysł Zbrojeniowy

Targi Balt Military Expo i InterMarE South Baltic przełożone na rok 2021

Rys. Międzynarodowe Targi Gdańskie S.A.
Rys. Międzynarodowe Targi Gdańskie S.A.

Z uwagi na sytuację sanitarną związaną z Covid-19 oraz niepewności dotyczącej dalszego rozwoju epidemii, Zarząd Międzynarodowych Targów Gdańskich SA podjął decyzję o przełożeniu terminu 16. Targów Militarnych Balt Military Expo i Targów Gospodarki Morskiej InterMarE South Baltic na 20 - 22 kwietnia 2021 roku. - poinformował Zarząd Międzynarodowych Targów Gdańskich S.A.

Zarówno wiedza organizatorów, uwzględnienie nieprzewidzianych okoliczności, a także informacje przekazywane podczas licznych, bezpośrednich kontaktów utwierdziły nas w przekonaniu, iż organizacja Targów w zaplanowanym terminie 22-24.06.2020 r. zagraża bezpośrednio zdrowiu nas wszystkich oraz stawia pod znakiem zapytania realizację biznesowych celów interesariuszy wydarzenia.

"Liczymy, że przyjmiecie Państwo decyzję o przesunięciu realizacji wydarzenia ze zrozumieniem, czego potwierdzeniem będzie obecność na Targach Balt Military Expo i InterMarE w kwietniu przyszłego roku, na które już dzisiaj serdecznie zapraszamy" - piszą organizatorzy w opublikowanym ogłoszeniu.

Jak dodają: "Jesteśmy przekonani, że Targi Balt Military Expo i InterMarE zorganizowane w nowym terminie (20 - 22 kwietnia 2021) będą znaczącym wydarzeniem poświęconym tematyce obrony i bezpieczeństwa na morzu i wybrzeżu, gospodarce morskiej w Polsce - w Regionie Południowego Bałtyku – w Europie."

Komentarze