Przemysł Zbrojeniowy

Sklep AMW zarobił ponad pół miliona złotych

Fot. amw.com.pl
Fot. amw.com.pl

Ok. pół miliona złotych zarobił dotąd otwarty w lutym 2017 roku w Poznaniu sklep Agencji Mienia Wojskowego. W przyszłym tygodniu poznański oddział AMW rozpoczyna wyprzedaż asortymentu i szczególnie zachęca do zakupów młodszych klientów.

Od wtorku do nabycia będzie m.in. umundurowanie - zwłaszcza w mniejszych rozmiarach. Jak podkreślił Łukasz Duchnicki z poznańskiego oddziału AMW, jest to towar chętnie wybierany przez rodziców dzieci wyjeżdżających na letni wypoczynek.

W ofercie sklepu są m.in. mundury i kurtki polowe, wiatrówki oficerskie, szelki do oporządzenia, ale też torby brezentowe czy chlebaki. Zysk ze sprzedaży trafi na Fundusz Modernizacji Sił Zbrojnych.

"Postanowiliśmy przecenić część asortymentu zwłaszcza tego z nietypową rozmiarówką. W bardzo dobrych cenach oferujemy mniejsze kurtki polowe i mundury. To oferta może szczególnie zainteresować rodziców, którzy szukają ubrań na wakacyjny obóz dla swoich dzieci. Kupione w atrakcyjnych cenach dresy, torba raportówka oraz wojskowy chlebak będą dobrym dopełnieniem stroju dla każdego małego podróżnika" – powiedział Duchnicki.

Przedstawiciel AMW podkreślił też, że wakacyjna oferta sklepu powinna również zainteresować poszukujących odzieży w bardzo dużych rozmiarach, bo i taka będzie dostępna w ramach trwającej miesiąc wyprzedaży.

Asortyment, który oferuje AMW, to mienie, które wycofano z armii, rzeczy nowe lub mało używane, "wyjątkowo starannie wykonane, bardzo dobrej jakości, produkcji polskiej". Sklep w Poznaniu czynny jest dwa razy w tygodniu, we wtorki i czwartki.

W tym tygodniu Agencja Mienia Wojskowego otworzyła również sklep internetowy. Do oferty na razie trafiło ok. 50 produktów w tym wojskowe lornetki, menażki czy kombinezony pilota. Agencja zapowiada, że lista dostępnych towarów z czasem będzie dłuższa, ruszy też platforma aukcyjna.

Źródło:
PAP

Komentarze