Reklama

Przemysł Zbrojeniowy

Rekrutacje do Huty Stalowa Wola

Fot. J. Reszczyński
Fot. J. Reszczyński

Kilkadziesiąt osób chce zatrudnić Huta Stalowa Wola. Chodzi głównie o ślusarzy i frezerzy OSN, lakierników, spawaczy, tokarzy, praserów, traserów, operatorów elektrodrążarki, technologów oraz konstruktorów. Spółka szuka również specjalistów ds. kontroli wewnętrznej i logistyków. Rekrutacja związana jest z realizacją strategicznych kontraktów dla Sił Zbrojnych RP. 

HSW realizuje szereg strategicznych zamówień na produkcję sprzętu dla Sił Zbrojnych RP, a także prowadzi inwestycje związane z modernizacją parku maszynowego oraz budową nowej hali produkcyjnej.  Dziś Huta Stalowa Wola S.A. zatrudnia ponad 760 pracowników, a rozwój spółki powoduje, że tworzone są kolejne etaty. 

 

Od początku bieżącego roku zatrudniliśmy już około 55 nowych pracowników. Nasza spółka jednak szybko się rozwija i aby utrzymać ten trend, prowadzimy ciągły proces rekrutacji i chcemy przyciągnąć do Huty najlepiej wykwalifikowanych specjalistów z branży. Do końca tego roku chcemy przyjąć kolejnych kilkudziesięciu pracowników. Planowany jest wzrost zatrudnienia w HSW w 2018 roku oraz w latach kolejnych w ramach którego przewidujemy wzmocnienie naszej kadry specjalistów

Bernard Cichocki, Prezes Zarządu Huty Stalowa Wola

Aktualnie HSW poszukuje ślusarzy i frezerzy OSN, lakierników, spawaczy, tokarzy, praserów, traserów, operatorów elektrodrążarki, technologów oraz konstruktorów. Spółka szuka również specjalistów ds. kontroli wewnętrznej i logistyków. Wakaty czekają także na osoby specjalizujące się m.in. w sprzedaży, zakupach, marketingu, zarządzaniu projektami, informatyce, zarządzaniu zasobami ludzkimi, inwestycjach oraz ochronie środowiska. Jak informuje w przesłanym komunikacie Huta Stalowa Wola zakład chętnie podejmie współpracę z ludźmi młodymi, którzy chcą wykorzystać swoją wiedzę oraz kompetencję w pracy na rzecz bezpieczeństwa kraju. Z kolei studentom Spółka oferuje możliwość odbycia praktyk w jednym z najnowocześniejszych zakładów produkcyjnych w Polsce.

Firma jednocześnie informuje, że oferuje atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz jest solidnym pracodawcą, a każda zatrudniona osoba może liczyć na umowę o pracę oraz pakiet dodatkowych świadczeń pracowniczych, np. pakiety medyczne, świadczenia socjalne, siłownia. Pracownicy Huty Stalowa Wola mają też mieć możliwość uczestniczenia w szkoleniach oraz konferencjach branżowych. Firma dofinansowuje również szkolenia językowe i specjalistyczne, a także studia wyższe i podyplomowe na kierunkach związanych z profilem działalności zakłady.nia.

Co więcej, Huta Stalowa Wola jest laureatem konkursu „Pracodawca Przyjazny Pracownikom”. HSW otrzymała także nagrodę „Biznes Klasa 2017”, przyznawaną firmom, które najlepiej współpracują ze szkołami branżowymi. Do nagród w tym konkursie nominowane są przedsiębiorstwa, które tworzą klasy patronackie w szkołach branżowych, proponują uczniom odbycie staży i praktyk, wypłacają stypendia lub przekazują szkołom sprzęt potrzebny do praktycznej nauki zawodu.

Spółka informuje, że szczegółowe informacje na temat zatrudnienia w Hucie Stalowa Wola można znaleźć na stronie internetowej HSW www.hsw.pl w zakładce „Kariera”. Aktualne, najpilniejsze oferty pracy znajdują się bezpośrednio pod adresem internetowym: https://www.hsw.pl/p/13,oferty-pracy.

Aplikacje w sprawie zatrudnienia w Hucie Stalowa Wola należy przysyłać pocztą elektroniczną na adres [email protected] lub pocztą tradycyjną bezpośrednio do Biura Zasobów Ludzkich HSW na adres ul. gen. Tadeusza Kasprzyckiego 8,
37-450. Więcej informacji na temat przebiegu procesu rekrutacyjnego w Hucie Stalowa Wola można również zaczerpnąć, dzwoniąc pod numer telefonu: +48 15 813 47 93.

Reklama

Komentarze (9)

 1. Marek

  Nie wiem czy znajdą. W Polsce do niedawna obowiązywały trzy zasady: 1 - Masz pracować 48 godzin na dobę i nic mnie nie obchodzi, że doba ma tylko 24 godziny. 2 - Nie wolno skorzystać z urlopu wypoczynkowego. 3 - Pensję należy oddawać pracodawcy, w podzięce za to, że ma się pracę. Więc kto mógł, to wyjechał z \"cudownej\" liberalnej \"drugiej Irlandii\".

 2. Myśliciel

  Technologia p. Marku. Dlatego szukają specjalistów. Pzdr

 3. zdzichu 345

  Najpierw w obłędnym tempie zwalniali, teraz chcą zatrudnić. Ten Zarząd jest mało wiarygodny w swoich działaniach.

 4. Hsw

  2000 euro /mies. J możemy mowić o pracy.A nie wyzysk za 1600 zl .vw w niemczech samej premi na koniec roku wypłaca po 24 tys zł .Prawda jest taka ze niemcy szanują swoich pracowników a w polsce to pracodawcą szuka tylko jak uwalic z z wypłaty pod byle pretekstem . A jesli firma ma dochód to tylko dla prezesów

 5. Marek1

  W HSW wpompowano juz MILIARDY PLN, a w kolejce czekaja następne przelewy z MON, a tu dostajemy info, ze FORSOWNIE rozbudowywany i zawalony na lata zamówieniami z MON zakład zwiekszył zatrudnienie o ... 55 osób !?!?! Kpiny, czy raczej ponure żarty ?

 6. Henryk

  Życzę powodzenia, w Stalowej Woli doświadczeni operatorzy wołają większe pieniądze niż HSW oferuje i po prostu ich nie ma na lokalnym rynku. Młodych, niedoświadczonych można zdobyć ale na krótko. Pokolenie wchodzące na rynek pracy bardzo się ceni i nie interesuje ich nic poza pieniędzmi. Jadąc przez strefę przemysłową na każdym zakładzie ogłoszenie \"przyjdź zatrudnimy, wyszkolimy....\" wystarczy tylko chęć do roboty

 7. srarnzes

  po co szukaja specjalistow od marketingu czy sprzedazy, kiedy ich jedynym klientem jest wojo? zyja z publicznych zamowien, nie koniecznie jest to zle, ale w takim przypadku etaty w marketingu czy sprzedazy to trwonienie kasy. nikt tego nie widzi? jesli powodzi im sie lepiej to niech zaczna inwestowac w maszyny czy nowe produkty albo zwracac zyski do budzetu a nie trwonic na niepotrzebne im etaty.

 8. zły

  W zeszłym roku aplikowałem na stanowisko konstruktora do Jelcza ale gdy jedyny komunikat jaki otrzymałem to było: >>Uwaga: To potwierdzenie doręczenia wiadomości oznacza tylko, że wiadomość została wyświetlona na komputerze adresata. Nie ma żadnej gwarancji, że treść tej wiadomości została PRZECZYTANA lub ZROZUMIANA.<< to dałem sobie spokój z państwowymi molochami.

 9. fasdfdas

  Ja tam probowałem kiedys sie zatrudnic (zaraz po upadku komuny) ale wtedy nie liczyly sie kwalifikacje dlatego HSW cały czas była na kroplówce. Teraz zlecenia rządowe pomagają. Ciekawe czy nauczą sie na swoich błędach. Mają szanse zatrudniac fachowcow zamiast znajomków.

Reklama