Przemysł Zbrojeniowy

Rekrutacje do Huty Stalowa Wola

Fot. J. Reszczyński
Fot. J. Reszczyński

Kilkadziesiąt osób chce zatrudnić Huta Stalowa Wola. Chodzi głównie o ślusarzy i frezerzy OSN, lakierników, spawaczy, tokarzy, praserów, traserów, operatorów elektrodrążarki, technologów oraz konstruktorów. Spółka szuka również specjalistów ds. kontroli wewnętrznej i logistyków. Rekrutacja związana jest z realizacją strategicznych kontraktów dla Sił Zbrojnych RP. 

HSW realizuje szereg strategicznych zamówień na produkcję sprzętu dla Sił Zbrojnych RP, a także prowadzi inwestycje związane z modernizacją parku maszynowego oraz budową nowej hali produkcyjnej.  Dziś Huta Stalowa Wola S.A. zatrudnia ponad 760 pracowników, a rozwój spółki powoduje, że tworzone są kolejne etaty. 

 

Od początku bieżącego roku zatrudniliśmy już około 55 nowych pracowników. Nasza spółka jednak szybko się rozwija i aby utrzymać ten trend, prowadzimy ciągły proces rekrutacji i chcemy przyciągnąć do Huty najlepiej wykwalifikowanych specjalistów z branży. Do końca tego roku chcemy przyjąć kolejnych kilkudziesięciu pracowników. Planowany jest wzrost zatrudnienia w HSW w 2018 roku oraz w latach kolejnych w ramach którego przewidujemy wzmocnienie naszej kadry specjalistów

Bernard Cichocki, Prezes Zarządu Huty Stalowa Wola

Aktualnie HSW poszukuje ślusarzy i frezerzy OSN, lakierników, spawaczy, tokarzy, praserów, traserów, operatorów elektrodrążarki, technologów oraz konstruktorów. Spółka szuka również specjalistów ds. kontroli wewnętrznej i logistyków. Wakaty czekają także na osoby specjalizujące się m.in. w sprzedaży, zakupach, marketingu, zarządzaniu projektami, informatyce, zarządzaniu zasobami ludzkimi, inwestycjach oraz ochronie środowiska. Jak informuje w przesłanym komunikacie Huta Stalowa Wola zakład chętnie podejmie współpracę z ludźmi młodymi, którzy chcą wykorzystać swoją wiedzę oraz kompetencję w pracy na rzecz bezpieczeństwa kraju. Z kolei studentom Spółka oferuje możliwość odbycia praktyk w jednym z najnowocześniejszych zakładów produkcyjnych w Polsce.

Firma jednocześnie informuje, że oferuje atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz jest solidnym pracodawcą, a każda zatrudniona osoba może liczyć na umowę o pracę oraz pakiet dodatkowych świadczeń pracowniczych, np. pakiety medyczne, świadczenia socjalne, siłownia. Pracownicy Huty Stalowa Wola mają też mieć możliwość uczestniczenia w szkoleniach oraz konferencjach branżowych. Firma dofinansowuje również szkolenia językowe i specjalistyczne, a także studia wyższe i podyplomowe na kierunkach związanych z profilem działalności zakłady.nia.

Co więcej, Huta Stalowa Wola jest laureatem konkursu „Pracodawca Przyjazny Pracownikom”. HSW otrzymała także nagrodę „Biznes Klasa 2017”, przyznawaną firmom, które najlepiej współpracują ze szkołami branżowymi. Do nagród w tym konkursie nominowane są przedsiębiorstwa, które tworzą klasy patronackie w szkołach branżowych, proponują uczniom odbycie staży i praktyk, wypłacają stypendia lub przekazują szkołom sprzęt potrzebny do praktycznej nauki zawodu.

Spółka informuje, że szczegółowe informacje na temat zatrudnienia w Hucie Stalowa Wola można znaleźć na stronie internetowej HSW www.hsw.pl w zakładce „Kariera”. Aktualne, najpilniejsze oferty pracy znajdują się bezpośrednio pod adresem internetowym: https://www.hsw.pl/p/13,oferty-pracy.

Aplikacje w sprawie zatrudnienia w Hucie Stalowa Wola należy przysyłać pocztą elektroniczną na adres [email protected] lub pocztą tradycyjną bezpośrednio do Biura Zasobów Ludzkich HSW na adres ul. gen. Tadeusza Kasprzyckiego 8,
37-450. Więcej informacji na temat przebiegu procesu rekrutacyjnego w Hucie Stalowa Wola można również zaczerpnąć, dzwoniąc pod numer telefonu: +48 15 813 47 93.

Jeśli jesteś przedstawicielem wybranych instytucji zajmujących się bezpieczeństwem Państwa przysługuje Ci 100% zniżki!
Aby uzyskać zniżkę załóż darmowe konto w serwisie Defence24.pl używając służbowego adresu e-mail. Po jego potwierdzeniu, jeśli przysługuje Tobie zniżka, uzyskasz dostęp do wszystkich treści na platformie bezpłatnie.