Reklama

Przemysł Zbrojeniowy

PGZ Stocznia Wojenna szuka nowego prezesa

Widok na budowaną halę kadłubową od Nabrzeża Slipowego. Tędy będą przesuwane na ponton kadłuby Mieczników w celu ich wodowania z doku pływającego.
Widok na budowaną halę kadłubową od Nabrzeża Slipowego. Tędy będą przesuwane na ponton kadłuby Mieczników w celu ich wodowania z doku pływającego.
Autor. PGZ Stocznia Wojenna i NDI

PGZ Stocznia Wojenna sp. z o. o. rozpoczyna postępowanie kwalifikacyjne, które ma na celu znalezienie nowego prezesa. Jakie warunki musi spełniać kandydat?

PGZ Stocznia Wojenna sp. z o. o. na swojej stronie internetowej opublikowała ogłoszenie o „wszczęciu postępowania kwalifikacyjnego na stanowisko Prezesa Zarządu spółki (…)”. W komunikacie pojawiły się również warunki, które musi spełniać potencjalny prezes.

Czytaj też

Jak czytamy, kandydat nie może pełnić żadnych funkcji politycznych (nie może m.in. być członkiem żadnej partii), musi posiadać zaświadczenie o niekaralności, a także powinien posiadać dostęp do informacji niejawnych z klauzulą, co najmniej „poufne”. Wnioski można składać do 5 lipca.

Przypomnijmy, w 2022 roku, po raz pierwszy od przejęcia spółki przez Polską Grupę Zbrojeniową, PGZ Stocznia Wojenna odnotowała dodatni wynik finansowy. Więcej na ten temat pisaliśmy na łamach Defence24.pl w tym tekście.

Reklama
Reklama

Komentarze (6)

 1. Ondre2727

  Niemartwcie sie FACHOWIEC Z Ko lub Po czy jak oni się tam przefarbowali zaora nam stocznie bo po co u nas jak w kilonii ładne nowe już na Orka z Niemiec przyplynela obiecali ze polacy bedą mogli wypucować torpede ;)))

 2. Podszeregowy

  Spokojnie, w platformie jakiś bezrobotny "fachowiec" zawsze się znajdzie :)))

  1. szczebelek

   Wystarczy, że odda legitymację dzień przed złożeniem wniosku 🤣

  2. Dudley

   Fakt, "lepsiejszych fachofcuf" jak z PiS się nie znajdzie.🤣🤣🤣🤣

  3. Facetoface

   Dudley-zwróć uwagę, że to obecni ,,fahofcy,, uważali, że trupa nie da się reanimować 🤣

 3. LMed

  "Usuwanie złogów" jak mawiał prezes?

 4. Franek Dolas

  Ten dobry wynik finansowy to był gwóźdź do trumny dla byłego Prezesa Stoczni. Są przecież ludzie którzy zadbają aby w tym kraju nic nie mogło się udać.

 5. Antoni

  A już się łudziłem ,że powstaną zgodnie z planem. Za szybko i sprawnie szło.

 6. AdSumus

  A tak ładnie szła budowa stoczni i mieczników ....

Reklama