Reklama

Przemysł Zbrojeniowy

Oferta Autocomp Management na targach w USA

Stoisko Autocomp podczas targów MSPO 2018, Fot. Autocomp Managment
Stoisko Autocomp podczas targów MSPO 2018, Fot. Autocomp Managment

Szczeciński  Autocomp Management Sp. z o.o.  po raz kolejny będzie prezentować swoje produkty na  targach I/ITSEC 2018 w Orlando. 

W tym roku na targach w Orlando Autocomp zaprezentuje kolejne rozwiązania w dziedzinie cywilnych i wojskowych symulatorów oraz pogłębi ofertę działu optyki. Autocomp Managment informuje, że prezentowane w ubiegłym roku rozwiązania symulatorów celowników strzeleckich, w tym snajperskich czy lornetek do symulatorów strzeleckich wzbudziły zainteresowanie i zaowocowały  podpisaniem umów oraz zrealizowanymi dla wymagającego kontraktora amerykańskiego dostawami układów optycznych.

W czasie listopadowych targów Autocomp prezentować będzie najnowsze technologie symulacyjne stosowane w projektowanych i produkowanych przez siebie symulatorach/trenażerach zarówno cywilnych jak i wojskowych - poinformowała szczecińska spółka. Zwiedzający będą mogli zapoznać się z użytkowanym w polskiej armii  systemem wsparcia szkolenia bojowego „ŚNIEŻNIK” rozbudowanym o sieciocentryczny system kompleksowej symulacji pola walki Spartan. Ponadto demonstrowane będą symulatory/trenażery oraz  technologie stosowane w produkowanych wspólnie z KMW kompleksowych symulatorach czołgów Leopard 2A4 czy wozów rozpoznawczych „Fennek”. Prezentowane będą również informacje i materiały o gamie produkowanych przez AUTOCOMP symulatorów rynku cywilnego, takich jak symulatory pociągów czy samochodów ciężarowych dużej ładowności.

Jak informuje spółka prezentowane na targach I/ITSEC 2018 w Orlando technologie i rozwiązania AUTOCOMP  wdrożył i zostały one praktycznie zastosowane w symulatorach dostarczonych do krajowych i zagranicznych  odbiorców.

Na targach  I/ITSEC 2018 stoisko AUTOCOMP Management znajdzie się pod numerem 2170.

Komentarze