Reklama

Przemysł Zbrojeniowy

MindMade z bezpieczną łącznością LTE [Defence24 TV]

Nasz system Private LTE in a Box jest rozwiązaniem absolutnie przełomowym w skali świata. Mamy tutaj „w jednym pudełku” cała sieć 4G i 5G, łącznie z dostępem radiowym i przetwarzaniem danych. Dodatkowo sieć ta jest zgodna z standardami 3GPP Mission Critical, czyli jest to idealne rozwiązanie dla służb mundurowych i ratowniczych - mówi w rozmowie z Defence24.pl TV Jan Jakub Szczyrek, prezes zarządu MINDMADE sp. z o. o. należącej do Grupy WB. Wyjaśnia też, że rozwiązanie to współpracuje z systemem komunikacji PIK, zapewniając mu funkcjonowanie nawet w przypadku braku komunikacji LTE np. w przypadku kataklizmów. Wśród nowości w ofercie firmy pojawił się również system WINES przeznaczony do wykrywania podsłuchów i analizy bezpieczeństwa sieci telefonii komórkowej.

Reklama

Komentarze (2)

 1. Patry

  ze strony naszych służb ... cisza ... krajowy dostawca jednak nie zapewni prezentacji działania i możliwości super sprzętu w pięciogwiazdkowych komfortowych warunkach np. w florydzkich albo śródziemnomorskich laboratoriach i poligonach z widokiem na szwajcarskie góry ... tylko w prowincjonalnych rodzimych w sąsiedztwie co najwyżej mlecznych barów ...

 2. Jabadabadu

  No to takie drobiazgi jak Harris czy inne niszowe firemki zadrżały ze strach (zarżały ze śmiechu).

  1. tut

   Nie bądź dziadem. Kto sprzedaje im licencje na system łączności? Czy to nie przypadkiem WB. Tak właśnie to my jesteśmy dawcą technologii. Może "czasem warto milczeć i uchodzić za głupca, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości."

  2. Ktokolwiek

   Masz rację. Czasem naorawdę warto milczeć.

Reklama