Reklama

Przemysł Zbrojeniowy

Łączność dla wojska, policji i służb od Hytera Europe

photo
photo

„Cieszymy się zatem, że tu jesteśmy i możemy prezentować produkty Hytera, głównie chodzi o radiostacje POC i szerokopasmowe. Jak i radiostacje do zastosowań profesjonalnych i radiostacje Tetra” – wymienia Peter Birtha, Sales Manager Eastern Europe firmy Hytera Europe. Jak dodaje jego firma posiada w swojej ofercie produkty wysokiej klasy i wygodne w użytkowaniu a także urządzenia komunikacji grupowej i point-to-point. Oferta ta jest adresowana do polskich i zagranicznych sił zbrojnych, policji, oraz jednostek specjalnych.

„Jesteśmy jednym z największych producentów rozwijających dwukierunkowe rozwiązania radiowe. Ostatnie kilka lat jednak pracowaliśmy nad łącznością szerokopasmową. Mamy aktualnie dobre rozwiązania L-tier, prywatną łączność LTE, także dla radiostacji POC, działające na zasadzie push-to-talk, bądź za pośrednictwem łączności komórkowej. Można wykorzystać je wszędzie, gdzie dostępny jest zasięg sieci LTE” – mówi Peter Birtha.

Reklama

Komentarze (1)

  1. xpt

    Hytera to chińska firma dowodzona z Komitetu Centralnego w Pekinie. Do tego żyje z kradzionych patentów Motoroli. Ten sprzęt już dawno rozpracowany przez najbardziej prawdopodobnego przeciwnika.

    1. Gnom

      Ale chwalić się może, bo baranów a Polsce nie brak, niestety. Tu większość nie wierzy, że w Polsce produkuje się samodzielnie jedne z lepszych radiostacji taktycznych na świecie.

Reklama