Reklama

Konferencja CCJ WAT 2025: Doskonalenie jakości w sektorze obronnym

CCJ WAT
CCJ WAT
Autor. ___

Centrum Certyfikacji Jakości Wojskowej Akademii Technicznej organizuje XIX konferencję pod hasłem „Problematyka normalizacji, jakości i kodyfikacji w aspekcie integracji z NATO i Unią Europejską. Jakość – problemy i rozwiązania”. Wydarzenie odbędzie się w dniach 22–24 września 2025 roku w wyjątkowym miejscu – Hotelu Cukrownia w Żninie.

Konferencja skupi się na kluczowych wyzwaniach, które stoją przed polskim sektorem obronnym i przemysłem w obszarze normalizacji i zarządzania jakością, zwłaszcza w kontekście rosnącej współpracy z NATO oraz Unią Europejską. To nie tylko platforma wymiany wiedzy i doświadczeń, ale także okazja do zaprezentowania innowacyjnych rozwiązań, które mogą przyczynić się do podniesienia standardów jakości i bezpieczeństwa.

Reklama

Wydarzenie odbywa się pod honorowym patronatem J.M. Rektora-Komendanta Wojskowej Akademii Technicznej, co podkreśla jego rangę i znaczenie w środowisku naukowo-wojskowym.

Uczestnicy mają możliwość zgłoszenia swojego udziału do 31 sierpnia 2025 roku. Szczegółowe informację oraz formularz zgłoszeniowy

Reklama

Inicjatywa ta została przygotowana z myślą o:

  • ekspertach,
  • naukowcach,
  • praktykach,
  • osobach pasjonujących się tematyką jakości, normalizacji i kodyfikacji.

Artykuł sponsorowany

WIDEO: Defence24 Days 2024 - Podsumowanie największego forum o bezpieczeństwie
Reklama

Komentarze

    Reklama