Reklama

Przemysł Zbrojeniowy

Ściany wideo - nowy sposób prezentacji

Fot. Sharp NEC Display Solutions.
Fot. Sharp NEC Display Solutions.

Wraz z Sharp NEC Display Solutions zapraszamy na bezpłatne webinarium poświęcone tematyce budowy i zarządzania treściami na wielkoformatowych ścianach wideo wykonanych w technologii LCD oraz LED. Takie ściany wizyjne powszechnie wykorzystywane są w pomieszczeniach kontrolnych, centrach bezpieczeństwa, monitoringu, sterowniach. Podczas webinarium poruszone zostaną kwestie odpowiedniego doboru rozwiązań sprzętowych i technologii. Uczestnicy dowiedzą się również jakie błędy projektowe powodują największe problemy podczas eksploatacji danego rozwiązania. Poruszone zostaną również kwestie zarządzania kontentem wyświetlanym na ścianie wideo LCD lub LED.

Artykuł sponsorowany

Hiperwall to rozwiązanie pozwalające w prosty i skuteczny sposób wizualizować dane na ścianie wideo. Rozwiązanie to jest wykorzystywane najczęściej w pomieszczeniach kontrolnych, centrach bezpieczeństwa, monitoringu, sterowniach i wszędzie tam, gdzie analizowany jest obraz z wielu źródeł.

Za pomocą tego sieciowego,  najbardziej elastycznego procesora obrazu możliwe jest przesyłanie obrazu bezpośrednio z komputera, strumieni IP, okien przeglądarki internetowej oraz wiele więcej. Nieograniczona liczba źródeł oraz nieograniczona liczba monitorów, z których możemy zbudować ścianę wideo to jedne z największych zalet oprogramowania Hiperwall.

Zdobądź praktyczną wiedzę na temat monitoringu wizyjnego!

Już dziś zarejestruj się na BEZPŁATNY WEBINAR ONLINE

Tematyka spotkania:

Monitoring wizyjny z użyciem bezpiecznego oprogramowania Hiperwall do kontroli procesów zobrazowania na ścianach VIDEO i LED. 

Poniedziałek, 21 czerwca br, godz. 11:00

Platforma: ZOOM 

Nagrody firmowe Sharp/NEC dla aktywnych uczestników webinarium!

ZAREJESTRUJ SIĘ

DLA KOGO JEST TO WEBINARIUM?

Operatorzy centrów monitoringu wideo, operatorzy systemów synoptycznych w branżach:

 • Energetyka
 • Bezpieczeństwo
 • Defence
 • Produkcja
 • Służby miejskie
 • Transport

JAKĄ WIEDZĘ ZDOBĘDĘ?

 • Jak wybrać odpowiednią technologię do danego zastosowania
 • Jak uniknąć błędów podczas projektowania systemu zobrazowania wideo
 • Czy wybrać  procesor obrazu czy wyspecjalizowany komputer stacjonarny, a może rozwiązanie hybrydowe
 • Jak odpowiednio i bezpiecznie użytkować system wideo w czasie
 • Czym jest sieciowy procesor obrazu Hiperwall i jak wykorzystać go w instalacjach ścian wideo

DLACZEGO WARTO WZIĄĆ UDZIAŁ?

 • Otrzymujesz godzinę eksperckiej wiedzy bezpłatnie
 • Zyskujesz informacje na temat zaawansowanych technologii obrazowania i najnowszych rozwiązań na rynku
 • Masz możliwość zadawania pytań i otrzymania wiedzy niezbędnej do wyboru rozwiązania skrojonego na miarę potrzeb Twojej organizacji.

ORGANIZATOR: Sharp NEC Display Solutions – japoński producent z najszerszym na rynku portfolio profesjonalnych rozwiązań do wyświetlania obrazu.

EKSPERT PROWADZĄCY WEBINARIUM:  WOJCIECH KOSEK

image
Fot.Sharp NEC Display Solutions.

Field Sales Engineer Przedstawicielstwa Sharp NEC Display Solutions w Polsce. Absolwent Informatyki i Ekonometrii na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Członek Polskiego Towarzystwa Inżynierii Klinicznej. Czynny dziennikarz IT. Autor artykułów z dziedziny technologii wyświetlania obrazu w prasie drukowanej oraz elektronicznej. Prelegent na wielu branżowych konferencjach, spotkaniach biznesowych oraz forach. Doświadczony trener i szkoleniowiec w tematyce związanej z wyświetlaniem obrazu.

Od 2007 roku zawodowo związany z japońskim producentem monitorów i projektorów: Sharp NEC Display Solutions. W ramach korporacji członek europejskiej grupy roboczej odpowiedzialnej za tworzenie i rozwój najbardziej zaawansowanych produktów NEC, w tym ekranów LED. Bierze udział w opiniowaniu i tworzeniu największych inwestycji IT/AV z zakresu produktów NEC w Polsce.

Artykuł sponsorowany

Reklama

Komentarze

  Reklama