Reklama

Przemysł Zbrojeniowy

Defence24.pl uruchamia strefę Premium

Autor. Defence24.pl

Od 2 grudnia 2022 roku część analiz i artykułów portalu Defence24.pl będzie udostępniana tylko w wersji dla zarejestrowanych użytkowników w strefie Premium.

Reklama

Dostęp do wszystkich treści będzie możliwy po opłaceniu abonamentu. Zarejestrowani użytkownicy serwisu, oprócz dostępu do poszerzonych treści, zyskają ponadto możliwość zamieszczania komentarzy uczestniczenia w specjalnych webinarach i czatach tematycznych z redakcją oraz zaproszonymi gośćmi. Dodatkowo abonenci otrzymają dostęp do specjalnych raportów, analiz i całego archiwum artykułów niedostępnych dla czytelników niezarejestrowanych w strefie Premium.

Reklama
Wprowadzenie strefy Premium to kolejny etap rozwoju Grupy Defence24. Nasze treści mają charakter specjalistyczny i zazwyczaj są efektem wielogodzinnych analiz, researchu i zaangażowania naszych ekspertów. To materiał bardzo często wykorzystywany w pracy, dający kompleksową informację o poruszanych zagadnieniach. Stawiamy na profesjonalizm i liczymy, że nasi stali Czytelnicy to zrozumieją, dołączając do grona użytkowników zaangażowanych w rozwój serwisu.
mówi Piotr Małecki, prezes Defence24
Reklama
Wprowadzenie artykułów Premium to dla nas kolejne wyzwanie. Nasze teksty czy analizy są cenione przez Czytelników, zarówno indywidualnych, jak i instytucjonalnych. Praca naszych redaktorów oraz ekspertów jest wykorzystywana w dalszych pracach, w tym naukowych i analitycznych. Wraz ze strefą Premium chcemy zaoferować jeszcze więcej treści najwyższej jakości, a także dać Czytelnikom możliwość szerszej interakcji oraz uzyskania wiedzy bezpośrednio od autorów podczas webinarów czy czatów prowadzonych specjalnie dla abonentów.
twierdzi Jędrzej Graf, redaktor naczelny Defence24.pl.

Strefa Premium zostanie wprowadzona w serwisie Defence24.pl od początku grudnia. Cena abonamentu miesięcznego wynosi 19,90 zł, jednak przy zakupie abonamentu całorocznego z góry wynosi 199 zł za rok.

Dla osób, które zdecydują się na zakup abonamentu rocznego w grudniu przewidziana jest zniżka.

Dla osób pracujących w wybranych instytucjach zajmujących się bezpieczeństwem Państwa dostęp będzie bezpłatny.

Wszystkie wywiady z osobami pełniącymi funkcje publiczne będą dostępne w strefie otwartej.

W przypadku pytań prosimy o kontakt.

KONTAKT:

Dział Marketingu Grupy Defence24

Dominik Malczewski – tel: 507 954 851

Grupę Defence24 tworzą serwisy Defence24, Energetyka24, InfoSecurity24, Cyberdefence24, Space24.

Defence24.pl - to główny serwis grupy medialnej Defence24. Portal ten specjalizuje się w tematyce przemysłu zbrojeniowego, sił zbrojnych i geopolityki. Na łamach serwisu publikowane są zarówno aktualne informacje, jak i obszerne analizy, komentarze oraz wywiady z ekspertami ds. bezpieczeństwa narodowego, które docierają miesięcznie do ponad 1,3 mln użytkowników, generując 132 miliony odsłon rocznie. Portal posiada także swoją anglojęzyczną odsłonę Defence24.com, skierowaną do czytelnika zagranicznego.

Pozostałe serwisy wchodzące w skład Grupy Defence24 to:

Energetyka24.com – to serwis poświęcony tematyce związanej z bezpieczeństwem energetycznym, klimatem, przemysłem chemicznym oraz surowcami. Publikuje również bieżące wiadomości, analizy, pogłębione raporty oraz wywiady poświęcone najważniejszym zagadnieniom związanym z teraźniejszością oraz przyszłością branży energetycznej.

InfoSecurity24.pl - to największy w Polsce portal kompleksowo opisujący kwestie związane ze służbami mundurowymi i służbami specjalnymi. Informacje, analizy, opinie i komentarze przygotowane przez redakcję trafiają do tysięcy przedstawicieli służb mundurowych, polityków i decydentów. Redakcja serwisu na bieżąco analizuje zmieniające się przepisy, monitoruje rynek technologii i zabiera głos w sprawach ważnych dla służb mundurowych i służb specjalnych.

CyberDefence24.pl – to wiodący polski portal poruszający problematykę cyberbezpieczeństwa, cyfryzacji i technologii, którego celem jest informowanie i edukowanie odbiorców w dziedzinie cybersecurity. Serwis publikuje najważniejsze wiadomości branżowe, raporty i komentarze oraz rozmowy z ekspertami zajmującymi się cyberbezpieczeństwem.

Space24.pl – to serwis dostarczający informacji, analiz oraz komentarzy ze świata technologii i badań kosmicznych prezentując zarówno perspektywę cywilną, jak i militarną. Serwis poświęca wiele uwagi zagadnieniom powiązanym z materią bezpieczeństwa i obronności, wobec dynamicznego wzrostu znaczenia w życiu codziennym usług bazujących na aparaturze satelitarnej. Analizie podlegają również tematyka działań przeciwkryzysowych i operacji coraz mocniej zależnych od techniki kosmicznej.

Reklama

Komentarze (12)

 1. B1ob

  Robienie strefy premium bez dostępu choćby do tytułów artykułów to bardzo słaba taktyka. Optymalnie powinny być tytuły i krótkie opisy zawartości. Inaczej to kupowanie kota w worku.

  1. Piotr Glownia

   Z naukowego punktu widzenia to się zgadza, @B1ob. Przy sprzedawanej pracy naukowej powinno istnieć jakieś podsumowanie jej zawartości. Koty w worku sprzedają za to brukowce, gdzie lepem na muchy ma być krzykliwy tytuł, często nic nie mający wspólnego z nudną, mdłą i niedorzeczną zawartością.

 2. B1ob

  Druga rzecz - poziom analiz które widzę - o wysokim stopniu ogólności i z dość oczywistytymi wnioskami nie uzasadnia płacenia za to. Podobny content jest dość łatwo znaleźć na yt i tt.

  1. Piotr Glownia

   Zgadza się @B1ob. Temu też sugeruję, by Defence24 zastanowił się nad tworzeniem na YT angielsko-języcznych filmów z tych analiz. Polskojęzyczność bardzo silnie ogranicza liczbę odbiorców. Przy okazji bezcenne byłyby dla mnie do czytania komentarze ze spostrzeżeniami zachodnioeuropejskich specjalistów skonfrontowanych z poziomem wiedzy niezdekomunizowanego kieratu kształcenia wyższego z Polski. Niektóre z tych tez wygłaszanych w Polsce, niczym prawdy oczywiste, by się spotkały w końcu z zachodnioeuropejską krytyką. To byłoby bezcenne źródło zabawy, relaksu i odprężenia.

 3. Filemon19

  Podsumowując Twitter premium to 8$ monthly Zobaczymy co tutaj gotują

 4. heniek_czycos

  Portal bardzo dobry. Ciekawe artykuły, które wnoszą wiele wiedzy i świadomości o siłach zbrojnych dla polskiego obywatela. To bardzo wartościowe. Myślę że redakcja powinna wystąpić do MON by wsparł działalność finansowo ten wyróżniający się portal o wojskowości.. Decyzja o opłatach za czytanie odrzuci wiele osób od tego portalu. To błąd. Ja również przejdę czytać gdzie indziej. To w zasadzie jedno z nielicznych miejsc gdzie można było coś się dowiedzieć o własnym wojsku, To cieszyło. Teraz zmiana na inny portal. Życzę sukcesów.

 5. Patcolo

  20 zl za miesiąc to za dużo

  1. Felu

   Zależy jak na to patrzeć. W tej cenie nie masz nawet 3 dobrych browarków :) Dla mnie zrozumiała decyzja, za dobre treści warto.

 6. rage88

  Zrozumiała sytuacja, za prace należy się zapłata, mimo że te 20 zloty dla niektórych jak dla mnie to wcale nie mało, tym bardziej opłacając inne serwisy również potrzebne, ale skorzystałem z promocji za 9,99 i jestem zadowolony. Mam nadzieję że w raz z cena wzrośnie jeszcze ilość materiałów. Powodzenia.

 7. knoxx

  Trochę słabo.

  1. Szymon Struszyński

   słabo, że ktoś chce wynagrodzenia za swoją prace? Z czegoś muszą żyć ludzie pracując w mediach. Jeśli czytelnik nie zapłaci za treści, które są dla niego wartościowe, to redakcje zawsze będą na łasce reklamodawców. A to generuje ryzyko czy uda się utrzymać obiektywizm.

  2. knoxx

   Szymon Struszyński = słabo, że nie da się tego załatwić reklamą. Zapewne nigdy nie słyszałeś o takich rozwiązaniach.

 8. Tomasz

  Wreszcie skończą się komentarze prorosyjskich trolli i "ekspertów" typu "znam się na wszystkim, a najbardziej na krytykowaniu". ;-)

  1. Piotr Glownia

   Tak, to będzie wielka ulga dla niezdekomunizowanego sowieckiego molocha zwanego polską nauką wyższą i polskim kształceniem wyższym, już nie mówiąc o jastrzębiach wiedzy rozwoju wojskowego po moskiewskich upośledzonych szkołach dla sojuszników Rosji. Wreszcie! Na reszcie! Nie ma jak bąbel niewiedzy, którym można się otoczyć i nabijać w butelkę następnego pierwszego trolla z ulicy, reprezentanta Narodu, bo jak on może znać się będąc wyłącznie polskojęzycznym. Tej Polonii, lepiej odmówić prawa do Polski czy nawet do bycia Polakiem, bo mieszkają tam hen za granicą i zawsze w komentarzach wytykają biednym specjalistom z Polski te wszystkie posowieckie dziury know-how i know-why.

 9. Piotr Glownia

  A zwykłe wiadomości też? Analizy rozumiem. To materiał naukowy przychodzący z odsyłaczami do materiałów źródłowych. Te polskojęzyczne materiały źródłowe są niestety za często kuriozalnej zawartości, jeśli nie okrojone z wiedzy. Czytając niektóre analizy byłem wręcz zmuszony skomentować pewne ziejące w nich oczywiste nawet dla zachodnioeuropejskich laików luki, a nawet zapodać linki do angielskich filmów na YT dostępnych dla wszystkich. Dostęp do naukowych materiałów angielskojęzycznych nie jest za darmo, chyba że jest się wiecznym studentem. Wszyscy na Zachodzie tego prędzej czy później doświadczyliśmy. Życzę powodzenia portalowi i mam nadzieję, że w przyszłości będzie pokazywał regularnie na YT filmy (angielskojęzyczne może?) zbierające powyżej 100k wyświetleń.

 10. ZBrzeguMiasta

  Od jakiegoś czasu zastanawiałem się jak mogę wesprzeć ten wartościowy serwis należy do wąskiego grona źródeł informacji (polskich i zagranicznych), które uznaję za bardzo wiarygodne, dogłębnie przeanalizowane i odpolitycznione. Serwis ma dla mnie ogromną wartość i bałem się, że zawierając same reklamy czy sprzedając kubki nie utrzyma się i kiedyś będzie musiał zniknąć. Dzisiaj się uspokoiłem - z ulgą wykupiłem subskrypcję i mam nadzieję, że ten model biznesowy się sprawdzi i pozostanie niezależny między innymi od reklamodawców.

 11. Niezorientowany

  Trochę szkoda, bo lubiłem zamieszczać tu komentarze. Ale rozumiem - każdy musi z czegoś żyć. Powodzenia.

  1. m.multarzynski

   Po rejestracji na stronie komentowanie nadal będzie możliwe.

  2. Piotr Małecki

   Rejestracja bez opłaty umożliwia komentowanie. W tym zakresie nic się nie zmienia.

 12. Ali baba

  Koniec świata

Reklama