Reklama

Przemysł Zbrojeniowy

Defence24 Day: Lokalni wytwórcy podzespołów są ważni dla Rohde & Schwarz

Rohde & Schwarz
Autor. Defence24.pl

Polski oddział Rohde & Schwarz jest bardzo ważny dla regionu, gdyż odpowiada za około 50 procent przychodów w Europie Wschodniej. Ostatni rok był dla nas rekordowy, pomimo pandemii COVID-19, a teraz dalej się rozwijamy pomimo trwającej wojny rosyjsko-ukraińskiej. (…) W dziedzinie obronności zauważamy spory rozwój, szczególnie dzięki obecności w projektach dla Sił Powietrznych RP i Marynarki Wojennej RP. - powiedział Maciej Stopniak, Office Head w Rohde & Schwarz Österreich Gesellschaft m.b.H

Reklama

Andrew Obolensky, Head of Sales & Product Managment Navy w Rohde & Schwarz powiedział, że firma potrzebuje teraz partnerów strategicznych, z korzyścią współpracy dla Polski i nie tylko. (...) Oferujemy "kręgosłup" dla nowoczesnej, bezpiecznej komunikacji, wymagającej wiele "dodatków" od naszych polskich partnerów. Dodał także, że w obliczu trwającej od kilku miesięcy wojny firma zmienia swoje myślenie biznesowe, tak aby szybko odpowiadać na zapotrzebowanie, być dobrze umiejscowionym i móc zacząć rozmawiać z lokalnym przemysłem.

Reklama

Obolensky zwrócił uwagę, że Rohde & Schwarz jest instytucją w stu procentach apolityczną, nie wchodząc w np. kwestie wykorzystania techniki. "Możemy pomóc ze wdrożeniem technologii w proces produkcyjny, nauczyć korzystać z niej, ale nie wchodzimy do działania, w momencie faktycznego jej wykorzystania.". Zdaniem rozmówcy to warunkuje Rohde & Schwarz jako firmę w stu procentach neutralną. Naszą istotą nie jest wymiana informacji z rządem, a z przemysłem - to byłoby wbrew naszemu etosowi. Naszym celem jest bezpieczny, dostępny dla wszystkich świat - podsumował Obolensky.

Reklama
Reklama

Komentarze

    Reklama