Reklama

Polityka obronna

Sprzęt ratowniczy taniej z Kartą Mundurową

Celem ćwiczeń było wypracowanie najskuteczniejszych metod współdziałania podczas udzielenia pomocy medycznej poszkodowanym - fot. policja.pl
Celem ćwiczeń było wypracowanie najskuteczniejszych metod współdziałania podczas udzielenia pomocy medycznej poszkodowanym - fot. policja.pl

Każdy posiadacz Karty Mundurowej zyskuje teraz 10% zniżki na sprzęt ratowniczy oraz szkolenia w Centrum Ratownictwa.

Reklama

Centrum Ratownictwa posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenie w kreowaniu systemów ratownictwa obywatelskiego. Szukasz szkoleń z zakresu pierwszej pomocy? Z Karta Mundurową zyskujesz 10% zniżki! To nie tylko szansa na oszczędność, ale i inwestycja w bezcenne umiejętności, które mogą zadecydować o życiu innego człowieka.

Reklama

W ofercie Centrum Ratownictwa znajduje się szczególny produkt, który jest kwintesencją dbałości o bezpieczeństwo: Apteczka Pakiet Medyczny Żołnierza IPMED. Przygotowany z myślą o najwyższych standardach, projektowany i konfigurowany przez praktyków medycyny taktycznej. Zestaw jest dostępny w cenie 320 zł, a dla posiadaczy Karty Mundurowej przewidziane jest dodatkowe 10% zniżki.

Każdy element tego zestawu został starannie przemyślany. Od wytrzymałej cordury chroniącej przed czynnikami zewnętrznymi, przez przemyślane przegrody, aż po wyjmowany wkład „T”, który umożliwia efektywne zarządzanie zawartością. Dodatkowa kieszeń na autostrzykawki oraz innowacyjne zasobniki IZAS-05 dopełniają projekt, który może uratować życie w krytycznej sytuacji.

Reklama

Z każdym zakupem w Centrum Ratownictwa, korzystając z Karty Mundurowej, nie tylko oszczędzasz środki, ale również inwestujesz w bezpieczeństwo - Twoje, Twoich bliskich i tych, którym możesz kiedyś pomóc. To wyjątkowa oferta, której wartość przekracza aspekt materialny, stając się częścią większej misji – misji gotowości do działania, misji ratowania życia.

Karta Mundurowa - Symbol Szacunku i Wdzięczności

Karta Mundurowa jest wyrazem głębokiego szacunku dla mundurowych. Została stworzona, aby codziennie przypominać o ich poświęceniu i odwadze. Dołącz do nas i pokaż swoją wdzięczność tym, którzy zasługują na największy honor.

Jak zacząć korzystać z tych przywilejów?

To proste! Ściągnij aplikację Karta Mundurowa, dokonaj rejestracji i ciesz się zniżkami w Centrum Ratownictwa i u innych partnerów.

Reklama

Komentarze

    Reklama