Reklama

Polityka obronna

Defence24 także w wersji do słuchania

Podcast Defence24, fundacja sprzymierzni z grom, wydrowski
Autor. Defence24.pl

Od niedawna na platformie Spotify dostępny jest Defence24 Podcast. Wśród proponowanych treści znajdą się nie tylko, nasze flagowe formaty z platformy YouTube w wersji audio, ale również nowość - rozmowy ze specjalnymi gośćmi prowadzone przez Łukasza Zająca.

Reklama

Fani pogłębionych analiz sytuacji na arenie międzynarodowej, którzy śledzą nas na kanale Defence24 na YouTube, będą mogli wrócić do starych formatów oraz przypomnieć sobie nasze treści tym razem tylko w wersji dźwiękowej. W naszym wachlarzu propozycji znajduje się również nowość - wywiady Łukasza Zająca z największymi specjalistami sektora bezpieczeństwa. Możecie już obejrzeć rozmowę z Damianem Dudą - uhonorowanym ukraińskim odznaczeniem państwowym za zasługi III klasy od prezydenta Ukrainy za swoją pracę jako medyk na froncie, ale także z Grzegorzem Wydrowskim, prezesem Fundacji Sprzymierzeni z Grom. Prowadzący nie boi się zadawać oczywistych pytań, często być może naiwnych. Stara się poznać swojego rozmówcę nie tylko z tej profesjonalnej strony, ale również czysto ludzkiej – dąży do samych podwalin historii każdego gościa.

Reklama

Format podcastu daje swobodę zarówno gościom jak i słuchaczom. Szczególnie ważne jest, że to właśnie odbiorca wybiera formę oraz czas, kiedy chce i może poświęcić swoją uwagę.

Zapraszamy do wysłuchania Podcast Defence24 z Grzegorzem Wydrowskim: „Miałbym już kilka rocznic, gdyby wóz nie wytrzymał”.

Reklama

Premiera o godzinie 18:00!

Defence24 w wersji do słuchania - tak jak lubicie. Zapraszamy.

Reklama

Komentarze

    Reklama