Reklama

Przemysł Zbrojeniowy

MSPO 2021: Nowości od sklepu Militaria.pl

Leatherman Curl, fot. Kacper Bakuła/Defence24.pl
Leatherman Curl, fot. Kacper Bakuła/Defence24.pl

Na targach MSPO 2021 swoją ofertę przedstawia też sklep Militaria.pl. Demonstrowane są między innymi multitoole Leatherman, latarki taktyczne Olight i rękawice ochronne Mechanix Wear.

>>> MIĘDZYNARODOWY SALON PRZEMYSŁU OBRONNEGO MSPO 2021 - WIADOMOŚCI, ANALIZY, WYWIADY - SERWIS SPECJALNY DEFENCE24.PL <<<

Na stoisku sklepu Militaria.pl jest prezentowany jest multitool Leatherman Bond. To kompaktowe narzędzie outdoorowe, ułatwiające wykonywanie codziennych zadań. Multitool został zbudowany ze stali nierdzewnej, cechuje się niewielką wagą wynoszącą 176 g, zaś długość przed jego rozłożeniem wynosi 100 milimetrów, a po rozłożeniu około 159 mm.

image
Leatherman Bond (pośrodku), fot. Kacper Bakuła/Defence24.pl

Wśród elementów multitoola można wymienić następujące części:

 • Kombinerki płaskie i standardowe,
 • Przecinak do drutu twardego i zwykłego,
 • Przyrząd do zdejmowania izolacji,
 • Ostrze gładkie,
 • Szpikulec,
 • Otwieracz do puszek i kapsli,
 • Pilnik do metalu i drewna,
 • Śrubokręt krzyżakowy, płaski duży oraz mały,
 • Miarka 10-centymetrowa,
 • Wysuwane kółko do kluczy.

Nieco podobnym w założeniu, aczkolwiek różniącym się pod względem funkcjonalności jest Leatherman Curl. Został on stworzony z myślą o uprawianiu aktywności zewnętrznych pokroju wędkarstwa i turystyki. Może również być wykorzystywany do wykonywania prac warsztatowych. Pomaga w tym zdejmowany klips, dzięki któremu można narzędzie przymocować do spodni. Tak jak powyższy multitool, Curl wykonano z wytrzymałej stali nierdzewnej.

image
Fot. Kacper Bakuła/Defence24.pl

Kolejnymi nowościami, jakie możemy znaleźć w sklepie, są latarki taktyczne Olight Odin Turbo. Cechują się mocnym światłem z dwoma trybami świecenia - wysokim, o maksymalnej jasności 330 lumenów i zasięgu do 1050 metrów i niskim, który charakteryzuje się wydłużonym czasem działania do nawet 7,5 godzin.

Trzeba też wspomnieć o produktach Mechanix Wear, czyli rękawicach antyprzecięciowych Pursuit E5 (na poniższym zdjęciu po lewej), które zostały zaprojektowane z przeznaczeniem dla służb mundurowych. Te ochronne rękawice skonstruowane są z materiałów odpornych na przecięcia, chroniąc wewnętrzną część dłoni oraz palce. Mając je założone, użytkownik może bez większych przeszkód korzystać z pojemnościowych ekranów dotykowych.

image
Fot. Kacper Bakuła/Defence24.pl

Jednocześnie Militaria.pl prezentuje nowy model rękawic ochronnych od Mechanix Wear (na zdjęciu po prawej). Ich premiera w sklepie ma nadejść niebawem i będą się one charakteryzowały dodatkową ochroną antyprzekłuciową.

>>> MIĘDZYNARODOWY SALON PRZEMYSŁU OBRONNEGO MSPO 2021 - WIADOMOŚCI, ANALIZY, WYWIADY - SERWIS SPECJALNY DEFENCE24.PL <<<

Reklama

Komentarze

  Reklama