MSPO 2017: Szeroki wybór wykrywaczy i środków rozpoznania od SpyShop

26 września 2017, 11:04
Fot. SpyShop
Reklama

Podczas tegorocznej edycji kieleckiego Międzynarodowego Salonu Przemysłu Obronnego swoją szeroką ofertę prezentowała firma SpyShop. W jej asortymencie znaleźć można m. in. wysokiej jakości stacjonarne i przenośne wykrywacze metali oraz kamery przystosowane do obserwacji nocnej.

Do całodobowej obserwacji nocnej, w zmieniających się warunkach oświetleniowych, szczególnie dobrze nadają się kamery Kowa, zdolne do pracy już przy minimalnym oświetleniu na poziomie 0,005 luksa. Kowa to japońska firma, której historia sięga 1894 roku. Jej dział zajmujący się rozwojem optyki i elektroniki powstał w 1946 r. Od tego czasu firma zdobyła znaczne doświadczenie w projektowaniu i produkcji światowej klasy układów optycznych rozmaitego przeznaczenia.

Na stoisku SpyShop demonstrowano również termowizyjne i noktowizyjne instrumenty obserwacyjne marki Electrooptic, oferowane w siostrzanej względem SpyShop sieci dystrybucyjnej SpyOptic. Eclectrooptic działa na rynku od 1996 r. Firma zajmuje się produkcją wysokiej jakości sprzętów optycznych, a w jej ofercie znajduje się obecnie już ponad 30 profesjonalnych urządzeń.

SpyShop oferuje również poręczne, mobilne wykrywacze materiałów wybuchowych i narkotyków. Urządzenia te produkowane przez Laser Detect Systems (LDS) od blisko półtorej dekady cieszą się uznaniem funkcjonariuszy służb odpowiedzialnych za bezpieczeństwo. Spektrometryczne lasery umożliwiają wykrywanie niebezpiecznych i nielegalnych substancji chemicznych zarówno z oparów, jak i próbek bezpośrednich i ukrytych. Produkty LDS wykorzystuje się m. in. na granicach i w więzieniach, a także w transporcie masowym.

Podczas MSPO pracownicy SpyShop prezentowali też między innymi wykrywacze metalu marki Garrett. W jej ofercie są tak urządzenia mobilne, jak i stacjonarne.

Więcej informacji o ofercie SpyShop: https://www.spyshop.pl/kowa_97http://laser-detect.pl/https://spy-optic.pl/38_electrooptic

Serwis Specjalny Defence24MSPO 2017 - wiadomości i analizy z Międzynarodowego Salonu Przemysłu Obronnego w Kielcach

Defence24
Defence24
Reklama
KomentarzeLiczba komentarzy: 1
Reklama
Michał
środa, 27 września 2017, 12:28

Jedna z najbardziej profesjonalnych sieci sklepów z jakimi się spotkałem. Obsługa doskonale wie, o czym mówi i jakie parametry są ważne, żeby dostosować urządzenie do klienta, który szuka czegoś pod konkretnym kątem. Tak było w moim przypadku. Zakupiłem system kamer do obserwacji firmowych busów około trzech miesięcy temu i jestem zadowolony, tak z tego jaki sprzęt mi doradzono, jak i z tego jak on sam działa.

Tweets Defence24