MindMade z bezpieczną łącznością LTE [Defence24 TV]

22 września 2021, 09:13
Defence24
Defence24

Nasz system Private LTE in a Box jest rozwiązaniem absolutnie przełomowym w skali świata. Mamy tutaj „w jednym pudełku” cała sieć 4G i 5G, łącznie z dostępem radiowym i przetwarzaniem danych. Dodatkowo sieć ta jest zgodna z standardami 3GPP Mission Critical, czyli jest to idealne rozwiązanie dla służb mundurowych i ratowniczych - mówi w rozmowie z Defence24.pl TV Jan Jakub Szczyrek, prezes zarządu MINDMADE sp. z o. o. należącej do Grupy WB. Wyjaśnia też, że rozwiązanie to współpracuje z systemem komunikacji PIK, zapewniając mu funkcjonowanie nawet w przypadku braku komunikacji LTE np. w przypadku kataklizmów. Wśród nowości w ofercie firmy pojawił się również system WINES przeznaczony do wykrywania podsłuchów i analizy bezpieczeństwa sieci telefonii komórkowej.

Defence24
Defence24
KomentarzeLiczba komentarzy: 4
Patry
sobota, 25 września 2021, 20:39

ze strony naszych służb ... cisza ... krajowy dostawca jednak nie zapewni prezentacji działania i możliwości super sprzętu w pięciogwiazdkowych komfortowych warunkach np. w florydzkich albo śródziemnomorskich laboratoriach i poligonach z widokiem na szwajcarskie góry ... tylko w prowincjonalnych rodzimych w sąsiedztwie co najwyżej mlecznych barów ...

Jabadabadu
środa, 22 września 2021, 14:34

No to takie drobiazgi jak Harris czy inne niszowe firemki zadrżały ze strach (zarżały ze śmiechu).

tut
środa, 22 września 2021, 16:19

Nie bądź dziadem. Kto sprzedaje im licencje na system łączności? Czy to nie przypadkiem WB. Tak właśnie to my jesteśmy dawcą technologii. Może "czasem warto milczeć i uchodzić za głupca, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości."

Ktokolwiek
czwartek, 23 września 2021, 10:26

Masz rację. Czasem naorawdę warto milczeć.

Tweets Defence24